M jak miłość odcinek 1558: Koniec Franki i Pawła?! Nigdy nie pokocha jej jak Kingi

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odcinek 1558: Koniec Franki i Pawła?! Nigdy nie pokocha jej jak Kingi

M jak miłość odcinek 1558: Koniec Franki i Pawła?! Nigdy nie pokocha jej jak Kingi

2021-01-03 19:34

W 1558 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) zauważy, że Paweł (Rafał Mroczek) traci nią zainteresowanie. O ile na początku okazywał jej jakieś uczucie, tak teraz nie będzie zwracał większej uwagi na dziewczynę. Nigdy nie patrzył na nią tak jak na Kingę (Katarzyna Cichopek). Zdesperowana Franka zwierzy się Basi (Gabriela Raczyńska), że jej związek ze Zduńskim utkwił w martwym punkcie i on jej chyba nie kocha. W 1558 odcinku "M jak miłość" Basia da jej szokującą radę!

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1558 odcinku "M jak miłość" Franka zauważy, że Paweł nigdy prawdziwie się w nim nie zakocha. Zduński starał się zaangażować w tę relację, ale do miłości nie da się zmusić. Jakiś czas temu, kiedy zauroczył się w Kindze, robił dla niej dosłownie wszystko. Pomagał, opiekował się, był przy niej. Patrzył się na nią z nieskrywanym podziwem i zainteresowaniem. W przypadku Franki, nigdy nie okazał jej tylu emocji. Dziewczyna wkrótce zacznie rozumieć, że Paweł nie traktuje jej poważnie. W 1558 odcinku "M jak miłość" zwierzy się w problemów Basi.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka! Zginie podczas ucieczki?

W 1558 odcinku "M jak miłość" Basia też zauważy, że związek Pawła zaczyna przypominać wielką pomyłkę. Dlatego doradzi France, że musi podjąć jakieś kroki, żeby nie tkwić w czymś, co nie ma sensu. Za jej radą, Franka zaprosi mężczyznę na ściankę wspinaczkową, żeby mogli kreatywnie spędzić czas i wreszcie mieć okazję do wspólnej zabawy. Zduński się zgodzi, chociaż to kolejna sytuacja, gdzie właśnie kobieta wychodzi z inicjatywą, a on kompletnie się nie stara. Niedługo po zakończonym treningu w "M jak miłość", para zacznie poważnie rozmawiać na temat ich relacji. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

W 1558 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł zdecydują się na szczerą rozmowę. Zduński zrozumie, że nie może zwodzić dziewczyny w nieskończoność. Od zawsze było widać, że to właśnie jej bardziej zależy na tej relacji, a Paweł łaskawie się jej poddał. Możliwe, że tylko dlatego, że Kinga jednak pogodziła się z Piotrkiem (Marcin Mroczek). Czy Franka w 1558 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że to koniec? Jedno jest pewne, to raczej nie jest miłość aż po grób. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze