M jak miłość, odcinek 1558: Kinga i Piotrek wychowają córkę Kamila. Przykry finał urodzin Poli - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1558: Kinga i Piotrek wychowają córkę Kamila. Przykry finał urodzin Poli - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1558: Kinga i Piotrek wychowają córkę Kamila. Przykry finał urodzin Poli - WIDEO

2021-01-11 9:41

W 1558 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) znów zostaną rodzicami? Córka Kamila (Marcin Bosak), 5-letnia Pola (Hania Nowosielska), będzie dzieckiem Zduńskich! Na urodzinach Poli, które Gryc wyprawi w domu przy Wietrznej w gronie przyjaciół samotny ojciec przyzna, że zupełnie nie radzi sobie z córeczką. A do tego w 1558 odcinku "M jak miłość" Pola odkryje, że matka Weronika jej już nie chce. Impreza będzie miała tak dramatyczny finał, że Kinga i Piotrek postanowią pomóc Kamilowi wychowywać Polę. Zobaczcie WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Córka Kamila z "M jak miłość" będzie dzieckiem Kingi i Piotrka? Co prawda przybranym, a jednak w 1558 odcinku "M jak miłość" Zduńscy podejmą decyzję, żeby wesprzeć Gryca w wychowaniu 5-letniej dziewczynki. Dlaczego właśnie teraz? Bo Kamil poniesie klęskę jako ojciec. Nie zdoła zapobiec tragedii na urodzinach Poli.

W tak ważnym dla córki dniu w 1558 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że matka Poli, wyrodna Weronika, już jej nie chce. Jakiś czas temu była kochanka Kamila zrzekła się praw rodzicielskich. Na urodziny córeczki nawet do niej nie zadzwoni. Załamana Pola w 1558 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z mamą, która będzie dla niej wyjątkowo bezlitosna. Powie dziecku, że nigdy nie będą już razem, że zostanie z ojcem na zawsze!

Świat Poli w 1558 odcinku "M jak miłość" rozsypie się na kawałki, a jej tęskniące za mamą serce zostanie okrutnie złamane przez Weronikę. 5-latka zaleje się łzami, a jej rozpacz będzie tak wielka, że Misiek (Aleksander Bożyk), 6-letni syn Zduńskich obieca, że podzieli się z nią swoją mamą. Kinga wzruszy się słysząc, że zastąpi Poli matkę.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

Nie tylko Pola w 1558 odcinku "M jak miłość" będzie potrzebowała kochającej mamy i życzliwych ludzi wokół. Także Kamil, który nie poradzi sobie w roli samotnego ojca, oszukując ciągle córkę, że wszystko jakoś się ułoży, będzie wymagał wsparcia przyjaciół. Zupełnie się załamie widząc dramat własnego dziecka.

- To, że mama porzuca Polę, to nie powoduje, że Kamil dojrzewa, wręcz przeciwnie. Myślę, że w nim się odzywają jakieś takie deficyty, które ma w sobie, czuje się trochę jak mały chłopiec i nie wie jak się zachować do końca. Obserwujemy go w takim momencie raczej załamania, niż zadowolenia - ujawnił Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość".

Dlatego Kinga i Piotrek w 1558 odcinku "M jak miłość" zaproponują mu pomoc w wychowaniu Poli. Mieszkają po sąsiedzku, więc mogą zajmować się jego córką, kiedy Gryc już nie będzie dawał rady. Ratunkiem dla Kamila i Poli będzie też sekretarka Anita (Melania Grzesiewicz), z którą w 1558 odcinku "M jak miłość" połączy Gryca coś więcej. Tyle tylko, że dla niego ulubiona ciocia Poli i jej opiekunka będzie tylko pocieszeniem po stracie Magdy (Anna Mucha). Przynajmniej na razie...

M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Najnowsze