M jak miłość, odcinek 1558: Kamil zniszczy Poli życie. Jeden telefon od matki złamie jej serce!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1558: Kamil zniszczy Poli życie. Jeden telefon od matki złamie jej serce!

M jak miłość, odcinek 1558: Kamil zniszczy Poli życie. Jeden telefon od matki złamie jej serce!

2021-01-18 20:59

W 1558 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) przesadzi z głupkowatym traktowaniem córki Poli (Hanna Nowosielska). Zorganizuje jej urodziny, które okażą się tragedią, a wszystko przez jego bezmyślność! Na Wietrzną zaprosi Budzyńskich, Zduńskich z dziećmi i Anitę (Melania Grzesiewicz). Wszyscy będą świadkami ataku paniki Poli po tym, jak Gryc wiedząc że matka się jej wyrzekła, da dziecku ją do telefonu. Wyrodna kobieta przesadzi!

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1558 odcinku "M jak miłość" Kamil zacznie wprowadzać plan bycia lepszym ojcem w życie. Postanowił przecież, że zrezygnuje z bycia egoistą i narcyzem, dla dobra dziecka. Chociaż w bycie tatą na pełen etat został wrobiony przez wyrodną matkę dziewczynki, stara się jakoś poukładać im życie. Niestety w 1558 odcinku "M jak miłość" bezmyślność Kamila znów wyjdzie na jaw, a wszystko na oczach Budzyńskich, Zduńskich i Anity. Kiedy Pola dorośnie, może mu tego nigdy nie wybaczyć!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1557: Łukasz weźmie się za starszą mężatkę! To Marta namówi Patrycję na romans z jej synem. Zrobi się niebezpiecznie

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

W 1558 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie zdawał sobie sprawę, jak dramatyczna jest sytuacja córki. Niedawno prawnik Weroniki, czyli matki Poli, przekazał mu informację, że kobieta nie chce już kontaktu z córką i zrzeka się praw do jej opieki! Załamany Gryc nie miał pojęcia co robić, więc upił się i poszedł żalić się Magdzie (Anna Mucha) i Andrzejowi (Krystian Wieczorek). W 1558 odcinku "M jak miłość" Gryc, z pełną świadomością, że matka Poli jej nie chce i wyrzeka się jej, wykręci do niej numer i da słuchawkę dziecku. To, co usłyszy Pola, może być traumą na całe życie! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

Bezmyślność Kamila w 1558 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że Pola usłyszy od matki, że ta nie chce jej znać. Dziewczynka wpadnie w histerię i ucieknie do swojego pokoju. Które dziecko zniosłoby informację, że własna mama go nie chce? Kamil dopiero po fakcie zda sobie sprawę, że dzwonienie do Weroniki nie było najlepszym pomysłem. Mógł przedstawić Poli fakt tego, że jej mama nie będzie się już nią zajmować w inny sposób! Powinien przeprowadzić z nią spokojną rozmowę w obecności psychologa, a nie na własną rękę w 1558 odcinku "M jak miłość" wykręcać numer byłej partnerki, żeby ta rzuciła do słuchawki Poli, że już jej nie chce! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze