M jak miłość, odcinek 1558: Ania zniszczy mieszkanie Budzyńskich! Andrzej będzie miał dosyć wyskoków córki - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1558: Ania zniszczy mieszkanie Budzyńskich! Andrzej będzie miał dosyć wyskoków córki - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1558: Ania zniszczy mieszkanie Budzyńskich! Andrzej będzie miał dosyć wyskoków córki - WIDEO

2021-01-18 20:54

Ania (Gabriela Świerczyńska) z "M jak miłość" w 1558 odcinku urządzi imprezę w mieszkaniu Budzyńskich, która skończy się dramatem i walką o życie syna Magdy (Anna Mucha). Nieświadomy zagrożenia Andrzej (Krystian Wieczorek) pozwoli, żeby 15-latka zaprosiła przyjaciół do siebie, ale impreza szybko wymknie się spod kontroli. O poranku Budzyński zastanie zniszczone mieszkanie i przybraną córkę, która będzie miała jeszcze pretensje. W obronie Ani w 1558 odcinku "M jak miłość" stanie Magda, ale i ona pożałuje tego, że pozwoliła nastolatce na młodzieńcze wyskoki.

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Budzyński z "M jak miłość" w 1558 odcinku będą musieli zmierzyć się z poważnym problemem. Dorastające dzieci, 15-letnia Ani i 14-letni Maciek wystawią cierpliwość rodziców na poważną próbę. Niestety potwierdzą się czarne wizje Marty (Dominika Ostałowska), która przed wyjazdem ostrzegała Andrzeja przed Anią i jej szaleństwami. Przez jakiś czas Budzyński nie był ojcem Ani na pełen etat, więc teraz czeka go niemiłe zaskoczenie. Bo ukochana córeczka nie będzie już małą dziewczynką, ale dojrzewającą nastolatką, która daje nieźle popalić!

Patrz też: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

A zacznie się od tego, że w 1558 odcinku "M jak miłość" po imprezie, którą Ania urządzi w mieszkaniu przybranego ojca i macochy eleganckie wnętrze zamieni się w prawdziwe pobojowisko. Magda od razu zabierze się do sprzątania, nie czekając aż sprawczyni całego zamieszania wstanie z łóżka po ostrej zabawie ze znajomymi. - Wiesz, że to nie jest twoja robota. Ewentualnie Ani i jej kolegów... - przyzna Andrzej, który będzie przerażony skalą zniszczyć. - Daj spokój, przecież nic się nie stało!- Co się nie stało? Miała być spokojna impreza na parę osób, a tu jakiś armagedon tu się odbywał. A teraz muszę wysłuchiwać sąsiadów!- A ty co? Zapomniałeś już jak to jest być młodym?

Kiedy wreszcie w 1558 odcinku "M jak miłość" Ania się obudzi nie będzie miała sobie nic do zarzucenia. - Przecież od razu wyłączyliśmy muzykę. I wcale nie było tak głośno. Budzyński nie będzie chciał jednak słuchać żadnych tłumaczeń nastolatki. 

M jak miłość. Magda i Budzyński stracą syna. Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Mało tego, w 1558 odcinku "M jak miłość" Ania uzna, że nie zrobiła nic złego. - Nie rozumiem o co ta cała afera! Tata naprawdę przesadza...- poskarży się Magdzie. Tym razem Budzyńska weźmie stronę męża. - Może przesadza, może nie... Po prostu się o ciebie martwi. Zresztą wcześniej rozmawiał z twoją mamą, która go uprzedziła, nawet ostrzegła, że nastolatki potrafią wykręcić niezłe numery, więc to wszystko wynika z miłości...

Zrobi się groźnie kiedy w 1558 odcinku "M jak miłość" Magda znajdzie w domu podejrzane tabletki. Zdenerwowana zacznie od razu robić Ani oraz Basi (Gabriela Raczyńska) wymówki. - Wszystko rozumiem: młodość, hałas, muzyka... ale dopalacze?! Nie zdajecie sobie sprawy, jakie to świństwo jest niebezpieczne?! - Magda, przysięgam, nie wiem, czyje to tabletki!… Przyszło sporo ludzi, niektórych nie za dobrze znam, nie dało się wszystkich upilnować… - Może i ktoś je przyniósł, ale my nic nie widziałyśmy! - zapewni Basia.

Niedługo potem w 1558 odcinku "M jak miłość" Ania zda sobie sprawę, że to Inka (Kaja Kajszczak), dziewczyna Maćka (Franek Przanowski) przyniosła dopalacze. Córka Budzyńskiego nie zdąży jednak zapobiec tragedii. Maciek po zażyciu dopalaczy będzie w ciężkim stanie!

M jak miłość odc. 1558. Ania (Gabriela Świerczyńska), Maciek (Franciszek Przanowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Ania (Gabriela Świerczyńska), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1558. Basia (Gabriela Raczyńska), Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Basia (Gabriela Raczyńska), Ania (Gabriela Świerczyńska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze