M jak miłość, odcinek 1555: Kamila wypędzona z kancelarii! Nawet Piotrek się od niej odwróci. Nie zostawi tak tego

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1555: Kamila wypędzona z kancelarii! Nawet Piotrek się od niej odwróci. Nie zostawi tak tego

M jak miłość, odcinek 1555: Kamila wypędzona z kancelarii! Nawet Piotrek się od niej odwróci. Nie zostawi tak tego

2020-12-12 9:57

W 1555 odcinku "M jak miłość" Kamila (Anna Gorajska) poczuje, że jej koniec jest blisko, że w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) nie traktują jej poważnie, a Piotrek (Marcin Mroczek) nigdy nie zostawi dla niej Kingi (Katarzyna Cichopek)! Nieobliczalna, perfidna prawniczka nie pogodzi się z tym, że Zduński jej nie chce. Jabłońska nie zniesie też myśli, że w 1555 odcinku "M jak miłość" to Kamil Gryc (Marcin Bosak) dostanie stały etat zamiast niej. Wściekła Kamila przysięgnie zemstę!

"M jak miłość" odcinek 1555 - wtorek, 29.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Szatańska intryga Kamili w "M jak miłość", by uwieść Piotrka i na odebrać go na zawsze Kindze nie powiedzie się! Po wypadku Kingi jej mąż zrozumie, że tylko ona się dla niego liczy. Wzruszające wyznanie Piotrka w szpitalu o bezgranicznej miłości będzie dla Zduńskiej gwarancją, że nigdy nie zostawi jej dla Kamili, że kocha tylko ją. Jabłońska nie zniesie myśli, że jej bliska przyjaźń z Piotrkiem nie przerodzi się w romans.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza zdradzi Marcina z Michałem. Po pijaku spędzi z nim noc na służbowym wyjeździe - WIDEO

Jakby tego było mało to w 1555 odcinku "M jak miłość" do Kamili dotrą niepokojące wieści, że jej współpraca z kancelarią Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński) dobiega końca. Dostała co prawda nową sprawę do prowadzenia z Kamilem Grycem, ale wspólnicy zdecydują, że nie chcą Jabłońskiej w stały zespole prawników. Jej miejsce zajmie za to Kamil!

Właśnie w tym momencie w 1555 odcinku "M jak miłość" Gryc będzie potrzebował pracy na cały etat, stabilizacji finansowej, bo okaże się, że córka Pola (Hania Nowosielska) zostanie z nim na zawsze. Była kochanka Kamila, a zarazem matka Poli zrzeknie się praw do dziecka! Zostawi mu córeczkę, żeby zacząć nowe życie. Osobiste problemy samotnego ojca przełożą się na jego karierę. I doprowadzą do tego, że w 1555 odcinku "M jak miłość" Kamila będzie już skończona!

M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek zacznie się bać Kamili. To już koniec! Narazi się jej zemstę – WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Klęska Kamila. Zacznie pić przez matkę Poli. Porzuciła córkę i już jej do siebie nie weźmie - WIDEO

Bo w kancelarii w 1555 odcinku "M jak miłość" dojdzie do poważnych rozmów o przyszłości. Kamil poprosi Andrzeja o etat, a Budzyński zacznie się wahać, bo w końcu jest jeszcze Kamila. Nieoczekiwanie Piotrek poprze przyjaciela z czasów studenckich. Tym samym odwróci się od Kamili, która będzie liczyła, że Zduński weźmie jej stronę.

Na wieść o tym w 1555 odcinku "M jak miłość" bezwzględna prawniczka wybuchnie gniewem. Zarzuci Budzyńskiemu i Piotrkowi, że nikt jej nie docenia, zwłaszcza jej ciężkiej pracy i zaangażowania. Na odchodne rzuci, że tak tego nie zostawi. Zemsta Kamili będzie bolesna dla wszystkich! Przekonają się o tym nie tylko prawnicy, ale także Kinga...Wkrótce potem w "M jak miłość" dojdzie do bójki Kamili i Kingi, bo Jabłońska wkroczy na Deszczową jak do siebie. Tym razem to żona Piotrka pokaże swoją siłę! Pokaże rywalce kto tu rządzi.

Najnowsze