M jak miłość. Klęska Kamila. Zacznie pić przez matkę Poli. Porzuciła córkę i już jej do siebie nie weźmie - WIDEO

2020-12-02 20:50 mp
M jak miłość. Klęska Kamila. Zacznie pić przez matkę Poli. Porzuciła córkę i już jej do siebie nie weźmie - WIDEO
Autor: Youtube M jak miłość. Klęska Kamila. Zacznie pić przez matkę Poli. Porzuciła córkę i już jej do siebie nie weźmie - WIDEO

Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" dał się poznać jako narcyz i intrygant. Odkąd jednak w jego życiu pojawiła się córka Pola (Hania Nowosielska), został zmuszony do zmiany nawyków. Jego była kochanka Weronika dosłownie wrobiła go w opiekę nad dzieckiem, a gdyby nie Magda (Anna Mucha) i Anita (Melania Grzesiewicz), nie poradziłby sobie z dziewczynką. Wkrótce widzowie "M jak miłość" będą świadkami upadku Gryca, którego wykończy zniknięcie matki Poli. Kamil sięgnie po butelkę i długo się od niej nie oderwie... Będzie się staczał na dno. Co nawywija Kamil w "M jak miłość" i co będzie z Polą? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu".

Kamil z "M jak miłość" wydawał się być niezniszczalny. Zawsze z zawadiackim uśmiechem i pewny siebie. Odkąd w jego życiu pojawiła się Pola, jego świat stanął na głowie. Była partnerka zmusiła go do opieki nad dzieckiem, a sama zniknęła i stale robi z Gryca głupka np. umawiając się na spotkanie i nigdy się nie pojawiając. Niestety już niedługo w "M jak miłość" dojdzie do momentu zwrotnego, w którym Kamil nie da rady dłużej radzić sobie z problemami. Sięgnie po niebezpieczny środek do relaksu - alkohol. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi to sprawka Kamili? Odrzucona kochanka Piotrka będzie chciała zabić jego żonę! - WIDEO

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

Jak zdradzają aktorzy w kulisach "M jak miłość", z Grycem może być naprawdę nieciekawie.

"To, że mama porzuca Polę, to nie powoduje, że Kamil dojrzewa, wręcz przeciwnie. Myślę, że w nim się odzywają jakieś takie deficyty, które ma w sobie, czuje się trochę jak mały chłopiec i nie wie jak się zachować do końca. Obserwujemy go w takim momencie raczej załamania, niż zadowolenia" - komentuje wcielający się w rolę Kamila, Marcin Bosak.

"Wydaje mi się, że wynika to przede wszystkim z ogromnego strachu, który mu towarzyszy, a do którego nie chce się przyznać" - dodaje Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość".

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Kamil wyzna Magdzie, że nie ma do siebie szacunku i jest na dnie.

- To taki fajny dzieciak, ale trafiła jej się ferelna matka i nieźle popieprzony ojciec - powie skrajnie pijany Gryc.

Magda i Andrzej będą przerażeni stanem Kamila. Mężczyzna wpadnie do ich mieszkania potykając się o własne nogi. Bliscy zaczną zwracać uwagę, że to nie jest już ten nieustraszony Gryc. Matka Poli doprowadzi go do obłędu, a on kompletnie nie będzie widział co począć. 

Najnowsze