M jak miłość, odcinek 1547: Tragedia Poli. Córka Kamila tylko Anicie powie jak matka ją skrzywdziła

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1547: Tragedia Poli. Córka Kamila tylko Anicie powie jak matka ją skrzywdziła

M jak miłość, odcinek 1547: Tragedia Poli. Córka Kamila tylko Anicie powie jak matka ją skrzywdziła

2020-12-01 20:49

Pola (Hania Nowosielska) z "M jak miłość" w 1547 odcinku przerwie milczenie i pierwszy raz opowie o tym jak wyglądało jej życie z matką Weroniką w Londynie. Powierniczką swojego sekretu córka Kamila (Marcin Bosak) uczyni Anitę (Melania Grzesiewicz), która się nią opiekuje i którą pokochała jak prawdziwą mamę. Bo niestety Weronika to wyrodna kobieta, która nie raz skrzywdziła Polę. Z ust samotnej 5-latki w 1547 odcinku "M jak miłość" padną poruszające słowa, że mamusia jej nie chciała, bo wolała kogoś innego...

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Pola, córka Kamila z "M jak miłość", która niedawno wkroczyła do jego życia od urodzenia wychowywała się bez ojca. Weronika, dawna kochanka Gryca z czasów kiedy jeszcze mieszkał za granicą i miał żonę skutecznie odcięła go od dziecka. W 1547 odcinku "M jak miłość" okaże się jak wyrodną matką dla Poli jest Weronika, jak spragniona miłości, nieszczęśliwa 5-latka cierpiała w Londynie. To Anita, opiekunka Poli, która pracuje w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) jako druga sekretarka usłyszy z ust dziewczynki przejmującą, chwytającą za serce historię.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1547: Pożegnanie Kamila z Polą. Nawet nie powie córce, że ją kocha - ZWIASTUN

Podczas wspólnej zabawy Pola w 1547 odcinku "M jak miłość" nagle zacznie opowiadać Anicie jak wyglądało jej życie w Wielkiej Brytanii, jak traktowała ją matka, dla której kariera i kolejne romanse są ważniejsze od dziecka. - Mama nie ma czasu. Ciągle musi pracować i ma nowego chłopaka... Ciągle nim się przejmuje... A czy ty też masz chłopaka? - zapyta córka Kamila, której dzięki trosce i opiekuńczości Anity nareszcie poczuje się jakby miała mamę. Sekretarka zaprzeczy.

- To dobrze... Ten facet ciągle mówi mamie co ma robić... Sam nie chodzi do pracy, tylko siedzi przed konsolą i gra. We wszystko się wtrąca. Nie lubię go, bardzo... - wyzna Pola w 1547 odcinku "M jak miłość". Anita nie będzie mogła zrozumieć jak Weronika, mając tak cudowną córeczkę, tak podle ją odtrąca.

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

Najgorsze jednak nastąpi w 1547 odcinku "M jak miłość" w momencie kiedy Kamil powie Poli, że matka nie zabierze jej z powrotem do domu. Wcześniej urządzi kochance awanturę przez telefon, że traktuje córkę jak pieska, którego można każdemu podrzucić. Zrozpaczona Pola także Kamilowi przyzna się, że to przez chłopaka mamy teraz nie mogą być razem. Że on na nic jej nie pozwala!

Nie przegap: Patrz też: M jak miłość. Koszmar u Kamila i jego córki. Anita ucieknie z Polą! To będzie porwanie?

- Wiem, że jest ci przykro... Mnie też jest przykro. Chociaż z drugiej strony cieszę się, że zostaniesz trochę dłużej u mnie. Tak to bywa w życiu, że czasami plany biorą w łeb? Mama cię bardzo kocha, tylko nie mogła przyjechać... Ale zobacz, nam za to coraz lepiej idzie. Dogadujemy się coraz lepiej. Lubimy się coraz bardziej... Zostaniesz ze mną? - pocieszy córkę Gryc w 1547 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość odc. 1547. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1547. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1547. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)
Najnowsze