M jak miłość, odcinek 1547: Pożegnanie Kamila z Polą. Nawet nie powie córce, że ją kocha - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1547: Pożegnanie Kamila z Polą. Nawet nie powie córce, że ją kocha - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1547: Pożegnanie Kamila z Polą. Nawet nie powie córce, że ją kocha - ZWIASTUN

2020-12-02 19:32

Córka Kamila (Marcin Bosak) z "M jak miłość" na zawsze zniknie z jego życia? Gryc będzie czekał na chwilę, aż w 1547 odcinku "M jak miłość" Pola (Hania Nowosielska) wróci razem ze swoją matką do Londynu. Była kochanka Kamila zapowie swój przyjazd po dziecko, więc Gryc przygotuje się na pożegnanie z 5-latką. Nie będzie miał odwagi przyznać nawet przed samym sobą, że pokochał Polę prawdziwą, ojcowską miłością. Kiedy w 1547 odcinku "M jak miłość" córka Kamila wspomni, że będzie za nim tęsknić, prawnikowi odbierze mowę...

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wzruszające momenty 1547 odcinku "M jak miłość" w życiu Kamila Gryca uświadomią bezwzględnemu, cynicznemu prawnikowi, który zawsze myślał tylko o sobie, że tak naprawdę jest jedyną rodziną dla Poli! W dniu, w którym córka Kamila będzie się zbierała do powrotu do matki do Londynu, świeżo upieczony ojciec zrozumie jak bardzo mu będzie brakowało 5-latki.

Z jednej strony w 1547 odcinku "M jak miłość" wyzna Magdzie (Anna Mucha), że cieszy się, że znów będzie żył beztrosko jak kiedyś, ale z drugiej Pola zostawi po sobie ogromną pustkę w jego sercu. Gryc zda sobie sprawę, że może jej już nigdy więcej nie zobaczyć. Nie wiadomo przecież jaki numer wytnie jego była kochanka, matka Poli.

Patrz też: M jak miłość. Tragedia u Kamila i jego córki. Anita ucieknie z Polą! To będzie porwanie?

Tuż przed przyjazdem Weroniki w 1547 odcinku "M jak miłość" Kamil usłyszy od córki słowa, po których aż zaniemówi z wrażenia. - Namaluję ci serduszko... Wiesz, na początku się ciebie trochę bałam, bo cię nie znałam. Ale jak wrócę do mamy to będę za tobą bardzo, bardzo tęsknić... Poruszony Gryc nie zdoła powiedzieć Poli jak bardzo ją kocha. Szybko zmieni temat, bo akurat będzie odprowadzał córeczkę ostatni raz do przedszkola.

Wszystko się zmieni kiedy w 1547 odcinku "M jak miłość" w drodze na lotnisko Kamil odbierze telefon od Weroniki. Matka Poli znów nie będzie chciała jej wziąć do siebie! Zajęta pracą i nowym chłopakiem Patrickiem nie znajdzie już czasu dla spragnionej miłości 5-letniej dziewczynki.

- Nie przylecę dzisiaj... Chodzi o mój nowy projekt. Dostałam go po miesiącu udowadniania kwadratury koła i nie mogę teraz odpuścić. Poza tym Patrick nie wyobraża sobie...Gryc w 1547 odcinku "M jak miłość" przestanie nad sobą panować. - Ale o czym ty w ogóle mówisz do mnie?!- Nie mogę zabrać Poli! Może za jakiś czas. Na razie powinna zostać u ciebie!- Czy ty jesteś nienormalna? Któryś już raz obiecujesz coś dziecku i nie dotrzymujesz słowa! - Przykro mi, będziesz to musiał jej jakoś wytłumaczyć! Pola to mądra dziewczynka, zrozumie...

Wściekły jak nigdy Kamil w 1547 odcinku "M jak miłość" przypomni kochance, że Pola to jej dziecko, które bardzo przeżywa rozłąkę. - Gówno zrozumie! To nie jest jakiś piesek, żebyś podrzuciła sobie koleżance!

M jak miłość odcinek 1547 ZWIASTUN. Kamila będzie grozić Magdzie. Kinga nie wybaczy Piotrkowi zdrady

W tym czasie w 1547 odcinku "M jak miłość" Pola zwierzy się Anicie (Melania Grzesiewicz), która się nią ostatnio opiekuje, że mama już jej nie chce. - Mama nie ma czasu. Ciągle musi pracować i ma nowego chłopaka... Ciągle nim się przejmuje... A czy ty też masz chłopaka? - zapyta Anitę.

I po chwili rezolutna 5-latka opowie o tym co przeżyła z Weroniką i jej kochankiem kiedy mieszkali razem w Londynie. - To dobrze... Ten facet ciągle mówi mamie co ma robić... Sam nie chodzi do pracy, tylko siedzi przed konsolą i gra. We wszystko się wtrąca. Nie lubię go, bardzo...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1547: Pola nie wróci do matki. Kamil załatwi byłą kochankę Weronikę! Pozbawi ją praw do córki?

Niestety w 1547 odcinku "M jak miłość" to Kamil będzie musiał powiedzieć Poli bolesną prawdę o matce, o tym, że Weronika nie zabierze jej do domu. Dla 5-latki, która przygotuje nawet laurkę dla mamy to będzie prawdziwy cios. Zacznie płakać i schowa się w swoim pokoju. Gryc stanie przed trudnym zadaniem, by pocieszyć córkę. A jednocześnie zapewnić ją o swojej miłości.

- Wiem, że jest ci przykro... Mnie też jest przykro. Chociaż z drugiej strony cieszę się, że zostaniesz trochę dłużej u mnie. Tak to bywa w życiu, że czasami plany biorą w łeb? Mama cię bardzo kocha, tylko nie mogła przyjechać...- To przez tego jej chłopaka? - Pola będzie rozumiała znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać. - Nie wiem, ale chyba tak... - odpowie Kamil. - On na nic jej nie pozwala...- Ale zobacz, nam za to coraz lepiej idzie. Dogadujemy się coraz lepiej. Lubimy się coraz bardziej... Zostaniesz ze mną? Stoi umowa? - Stoi...

A kiedy wieczorem w 1547 odcinku "M jak miłość" Kamil znów będzie układał córkę do snu, Pola wreszcie zapyta. - A czy ty mnie kochasz tato?- Przecież ty jesteś moją królewną... Taką zza gór i lasów... - szepnie jej do ucha Gryc, czule całując w pokrytą blond loczkami główkę.

M jak miłość odc. 1547. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1547. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1547. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Pola (Hania Nowosielska)

Zobacz w naszej GALERII więcej ZDJĘĆ z 1547 odcinka "M jak miłość" z Kamilem i Polą >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze