M jak miłość, odcinek 1551: Olek przyzna się matce Anety do kłamstwa! Iwona przejrzy go na wylot

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1551: Olek przyzna się matce Anety do kłamstwa! Iwona przejrzy go na wylot

M jak miłość, odcinek 1551: Olek przyzna się matce Anety do kłamstwa! Iwona przejrzy go na wylot

W 1551 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zaprosi swoją teściową Iwonę Kryńską (Hanna Śleszyńska) do restauracji, gdzie przekaże jej okropne wieści. Iwona stawi się na spotkanie pełna najgorszych przeczuć... Czy dowie się od zięcia doktora, że umrze? Tego właśnie będzie się obawiała matka Anety (Ilona Janyst) - że pomimo podjętego leczenia, na ratunek jest już za późno. Co dokładnie usłyszy od Olka w 1551 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1551 - wtorek, 15.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Iwona przyjdzie na obiad z Olkiem w 1551 odcinku "M jak miłość" pełna najgorszych przeczuć. A kiedy dostanie kwiaty i czekać już na nią będzie na stole jej ulubione carpaccio z łososia będzie już pewna - zięć ma dla niej złe wieści!

- No to mów co się stało - zapyta matka Anety. 

- Rozmawiałem z twoim lekarzem prowadzącym, profesorem Lenartowiczem... - zacznie Olek. 

- I powiedział ci coś czego mi nie chciał powiedzieć?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1553: Barbara dostanie od Uli nowe wieści od Marku i Ewie! Straci syna na zawsze

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

W tym momencie 1551 odcinka "M jak miłość" Olek zacznie uciekać wzrokiem na boki i nieco bezradnie się uśmiechać. Czy wyzna teściowej całą prawdę? 

- Nie, nie, skąd, właśnie.., wręcz przeciwnie, wręcz przeciwnie - Olek zacznie "plątać się w zeznaniach". - Wiadomości są świetne, że świetnie reagujesz na leczenie, szczególnie przy tak późno rozpoczętej terapii...

- A, tak, to już słyszałam...

- No właśnie dlatego teraz zdecydowałem się na tę rozmowę, bo... - i w tym momencie 1551 odcinka "M jak miłość" Olek przerwie w pół zdania. Dlaczego? 

- Ludzie czasem w takim dużym stresie robią różne głupoty. Po prostu wiadomo, przez te emocje, stres... Po prostu Aneta, kiedy dowiedziała się że jesteś chora, że nie chcesz się leczyć... - Olek zmieni nagle temat z matki na córkę. 

- Dlatego tak paskudnie mnie okłamywała?

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Powrót Joasi z Francji. Nawet Kurdej-Szatan drży ze strachu co czeka Asię! Zabierze ze sobą syna

W tym momencie 1551 odcinka "M jak miłość" rozmowa teściowej z synem zboczy na zupełnie inny temat. Iwona zdradzi, że już dawno się zorientowała, że Aneta udaje ciążę, a Olek będzie udawał, że nie wie o co chodzi. Ale to ona w końcu będzie górą, Olek potwierdzi, że córka okłamała matkę i Iwona dopnie swego! Tylko niestety nie dowiemy się tego, od czego Olek zacznie rozmowę - czy matka Anety tak naprawdę już umiera i nie doczeka przyjścia na świat wnuka?   

M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze