M jak miłość, odcinek 1549: Rogowski nie pozwoli, żeby Marysia zdradziła go z Jackiem! Zabroni jej spotkań z byłym - vod od 19.55, od 42 min.

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1549: Rogowski nie pozwoli, żeby Marysia zdradziła go z Jackiem! Zabroni jej spotkań z byłym - vod od 19.55, od 42 min.

M jak miłość, odcinek 1549: Rogowski nie pozwoli, żeby Marysia zdradziła go z Jackiem! Zabroni jej spotkań z byłym

2020-12-07 21:38

W 1549 odcinku "M jak miłość" Artur (Robert Moskawa) będzie miał serdecznie dość szemranej znajomości Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Jacka (Tomasz Sobczak). I tak dzielnie znosił ich schadzki, wspominanie dawnych czasów i czułe słówka. W końcu Rogowski nie wytrzyma i postawi sprawę jasno. Kiedy żona powie mu o kolejnym "przyjacielskim" spotkaniu, wygarnie jej co o tym myśli. Czy w 1549 odcinku "M jak miłość" Marysia zrozumie, że razem z Jackiem mocno przesadzają?

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1549 odcinku "M jak miłość" Artur zacznie zauważać, że przyjaźń Marysi i Jacka wychodzi poza zdrową relację. Kotowski pojawił się nagle z Kanady, zwraca się do Marii "Mysza" i co chwila proponuje inne rozrywki, byle tylko odnaleźć pretekst do spotkania. Do tego nie przejmuje się, że kobieta jest mężatką, a Rogowski może nie życzyć sobie tak bliskich stosunków ze swoją ukochaną. W 1549 odcinku "M jak miłość"  lekarz dowie się, że Marysia znów planuje umówić się z podejrzanym przyjacielem i tego już nie wytrzyma. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1552: Szokujący finał imienin Marysi! Dowie się kto jest córka Jacka Kotowskiego

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

W 1549 odcinku "M jak miłość" Artur zaproponuje żonie wspólne zakupy, ale ona będzie miała już inne plany.

- Umówiłam się z Jackiem...

- Nie no proszę cię, ja rozumiem, że to jest renesans przyjaźni, ale nie przesadzasz za bardzo? Randki, liściki, smsy? Ja mam tego powili dość

- Słuchaj, a kiedy przysłałeś mi jakąś miłą wiadomość, albo liścik miłosny np. pocztowym gołębiem? - Marysia spróbuje odwrócić temat

- Że co? - Artur nie dowie się co wymyśla żona, bo w 1549 odcinku "M jak miłość" przeszkodzi im pacjent.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1550: Kinga zabije się na oczach syna? Rozpaczliwe wołanie Miśka o ratunek!

W 1549 odcinku "M jak miłość" Marysia faktycznie spotka się z Jackiem, ale atmosfera nie będzie namiętna. Rogowska będzie już wiedziała, że Kotowski ją okłamuje w sprawie córki, do której się nie przyznaje. Artur jednak nie będzie o tym wiedział, za to po powrocie do domu zauważy, że żona nosi prezent od Jacka, który podarował jej broszkę. Wieczorem spotkają się na ganku by szczerze porozmawiać. Marysia wyjaśni, że musi wesprzeć Jacka po śmierci matki. W 1549 odcinku "M jak miłość" Artur trochę złagodnieje i obiecają sobie z Marysią, że razem się zestarzeją. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze