M jak miłość, odcinek 1549: Oszust Jacek znów wmówi Marysi jak cierpi! Wredna gra byłego chłopaka Rogowskiej

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1549: Oszust Jacek znów wmówi Marysi jak cierpi! Wredna gra byłego chłopaka Rogowskiej

M jak miłość, odcinek 1549: Oszust Jacek znów wmówi Marysi jak cierpi! Wredna gra byłego chłopaka Rogowskiej

2020-12-03 15:40

W 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek (Tomasz Sobczak) podstępem będzie chciał zagrać na uczuciach Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Dokąd Teresa (Jolanta Wołłejko) żyła, brał Rogowską na litość, wykorzystując chorobę matki i fakt, że kobiety bardzo się lubiły. Po jej śmierci uzna, że wzbudzi w Marysi współczucie i może to tknie jej serce, by ponownie się w nim zakochała. Wymyśli plan jak podejść Rogowską i chyba mu się to uda! Jak zareaguje Marysia w 1549 odcinku "M jak miłość" na podstępność byłego kochanka?

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek zaprosi Marysię do siedliska. Zacznie zachwalać urokliwe miejsce. Będzie przekonany, że piękno przyrody zachwyci Rogowską i da się ponieść romantycznej atmosferze.

- Taaaak, pięknie, naprawdę. Tym bardziej, że to siedlisko od lat należy do mojej rodziny - powie lekko zażenowana Rogowska

- No co ty? Niewiarygodne. Dzisiaj od rana robię z siebie idiotę - Kotowski zrozumie, że źle zaczął tę rozmowę. 

W 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek się nie podda i spróbuje podejść Marysię i wykorzystać do tego śmierć matki! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Lilka pobije Banacha za kradzież majątku! Rzuci jej w twarz, że nie jest jej ojcem

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

W 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek znów sprowadzi rozmowę na temat matki. Wykorzysta fakt, że kobiety bardzo się lubiły.

- Od momentu kiedy odeszła mama, zostałem zupełnie sam. Dziwne uczucie - zacznie swoje wywody

- Zupełnie sam? Bez rodziny? Dalszej, bliższej? - zacznie dopytywać się Rogowska

- Tak, zupełnie sam

- Rozmawiałam z twoją mamą przed śmiercią. Powiedziała mi, że masz córkę

W 1549 odcinku "M jak miłość" Marysia postawi sprawę jasno i da do zrozumienia, że dalsze okłamywanie jej w sprawie córki nie ma sensu. Przez tyle czasu Jacek nie powiedział nic o istnieniu swojego dziecka, a próbuje zasłaniać się śmiercią matki.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Marysia przekroczy wszelkie granice z Jackiem! Będzie drugi rozwód Rogowskich?

W 1549 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie widocznie poirytowana próbą manipulacji. Wiadomo przecież, że Jacek nie jest sam na świecie, tylko udaje! Żeby jakoś wyjść z sytuacji, Kotowski sięgnie do kieszeni i podaruje Marysi starą i drogocenną broszkę, która należała do Teresy. 

- Nie mogę jej przyjąć - powie zakłopotana Rogowska

W 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek nie będzie chciał słyszeć sprzeciwu. Uzna, że może w ten sposób Marysia o nic nie zapomni. Jak widać jego próby zbliżenia się do Rogowskiej spełzną na niczym. Kobieta będzie coraz bardziej poirytowana zachowaniem byłego kochanka. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze