M jak miłość, odcinek 1549: Kisielowa rozdzieli Marysię i Jacka. Tak załatwi Kotowskiego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1549: Kisielowa rozdzieli Marysię i Jacka. Tak załatwi Kotowskiego

M jak miłość, odcinek 1549: Kisielowa rozdzieli Marysię i Jacka. Tak załatwi Kotowskiego

2020-12-05 14:30

W 1549 odcinku "M jak miłość" szemrana znajomość Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Jacka (Tomasz Sobczak) będzie się rozwijać. Liściki, randki i czułe słówka przestanie akceptować sam Artur (Robert Moskwa). Plotki o romansie Rogowskiej i Kotowskiego obiegną szturmem Grabinę, więc do akcji wkroczy Kisielowa (Małgorzata Różniatowska). W 1549 odcinku "M jak miłość" osobiście wybierze się do Barbary (Teresa Lipowska), aby przedstawić plan rozdzielenia tej dwójki. Każdy, kto zna Zofię Ksiel wie, że Kotowski może zacząć się obawiać.

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1549 odcinku "M jak miłość" Kisielowa nie wytrzyma plotek, które rozeszły się po Grabinie. Każdy zauważył zażyłość Marii i Jacka. Kochankowie z dawnych lat odnowili kontakt i widać, że mają się ku sobie. Szczególnie Kotowskiemu nie zależy jedynie na przyjaźni. Marysia pomagała mu w chorobie matki, a w 1549 odcinku "M jak miłość" spróbuje wziąć ją na litość po śmierci Teresy (Jolanta Wołłejko). Oboje nie będą zdawali sobie sprawy, że znaleźli się na językach wszystkich. Tak więc do akcji postanowi wkroczyć Kisielowa.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Ostatnie słowa Janka do Soni. Nie powstrzyma łez! To jedno wielkie kłamstwo

M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi to sprawka Kamili? Odrzucona kochanka Piotrka będzie chciała zabić jego żonę!

W 1549 odcinku "M jak miłość" Kisielowa doniesie Basi, że ludzie interesują się relacją Rogowskiej i Kotowskiego.

- Facet stracił matkę, a Marysia to jest dusza człowiek i go po prostu pociesza, ale może by to robiła jakoś dyskretniej? 

- To jest ich sprawa, a ludzie gadali, gadają i będą gadać - skomentuje Mostowiakowa

- Nie złość się, tylko z nią porozmawiaj. Ja nie mogę, bo czasem zachowuję się jak słoń w składzie porcelany. 

Jak się okaże, w 1549 odcinku "M jak miłość" plan na rozdzielenie dwójki byłych kochanków jest prosty - Basia musi przemówić córce do rozsądku. Inaczej sytuacja wymknie się spod kontroli.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Rafał dowie się co z Jankiem! Tragiczny finał akcji policji ze świadkiem koronnym

W 1549 odcinku "M jak miłość" Basia jak zwykle stanie po stronie rodziny, ale to nie oznacza, że zbagatelizuje słowa Kisielowej. Zofia będzie bacznie przypatrywać się Marysi i Jackowi i na pewno zainterweniuje, jeśli posuną się za daleko. Tymczasem Rogowska i Kotowski w 1549 odcinku "M jak miłość" znów spędzą czas, ale tym razem Marysia nie da się zwieść. Będzie zdenerwowana, że Jacek nie powiedział jej, że ma córkę. Ich relacje się ochłodzą. To na pewno uspokoi Kisielową. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze