M jak miłość, odcinek 1547: Kamil zniszczy w sądzie matkę Poli! Mściwy mecenas wróci walczyć o dziecko

2020-12-01 20:52 jkk
M jak miłość, odcinek 1547: Kamil zniszczy w sądzie matkę Poli! Mściwy mecenas wróci walczyć o dziecko
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1547: Kamil zniszczy w sądzie matkę Poli! Mściwy mecenas wróci walczyć o dziecko

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) podejmie męską decyzję - będzie walczył o swoją córkę (Hania Nowosielska) tam, gdzie czuje się najlepiej, czyli w sądzie. Czyżby miał wrócić "psychopatyczny mecenas", którego pamiętamy ze sprawy Olka (Maurycy Popiel)? Kamil był wtedy całkiem bliski wygranej, nawet nie mając dowodu w postaci trupa Artura (Tomasz Ciachorowski). Teraz nie ma żadnych praw do córki, ale czy to dla niego jest jakaś przeszkoda? W 1547 odcinku "M jak miłość" Kamil dostanie szału na widok łez swojej córki i to wystarczy... Czy tym razem wygra sprawę? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kamil wpadnie w obłęd, kiedy zobaczy, jak jego córka Pola cierpi. Jej matka znów wystawi swoje dziecko do wiatru i złożoną obietnicę przyjazdu do dziecka złamie. Pola dosłownie zaleje się łzami! I tego Kamil nie wytrzyma!

Kamil w 1547 odcinku "M jak miłość" najpierw zajmie się załamaną córką, której po raz kolejny będzie musiał wytłumaczyć, że jej matka nie ma dla niej czasu. Weronika złamie daną obietnice i zamiast przylecieć po córkę, złamie jej serce. Tym razem Kamil stanie na wysokości zadania i znajdzie sowa, które Polę pocieszą. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1551: Dramat Olka. Aneta zdradzi go z jego największym wrogiem! Będą pikantne zdjęcia

M jak miłość odcinek 1547 WIDEO. Makabryczny wypadek Pawła. Kochanek Franki będzie chciał ją zabić

- Tak to czasem w życiu bywa, skarbie... że różne plany biorą w łeb. Mama bardzo cię kocha, ale nie mogła teraz przyjechać.(...) A nam ostatnio nawet nieźle idzie... Dogadujemy się, lubimy coraz bardziej i bardziej... To, co? Zostaniesz na razie u mnie? Umowa stoi?

W głowie Kamila powstanie już plan, jak zaradzić cierpieniu dziecka na zawsze. Do gry w 1547 odcinku "M jak miłość" wróci zacięty mściciel, który na sali sądowej jest gotów rozszarpać każdego przeciwnika. 

Ze swoich planów Kamil zwierzy się Anicie (Melania Grzesiewicz) i w tym momencie 1547 odcinka "M jak miłość" zobaczymy jak wraca Kamil, który walczył o "pamięć po Arturze".

- Wystąpię o odebranie Weronice praw rodzicielskich! Nie pozwolę, żeby stale fundowała Poli takie piekło!

Jak pamiętamy "psychopatyczny mecenas" bardzo daleko potrafi posunąć się w sądowej walce. I choć formalnie Kamil nie ma żadnych praw do córki zrobi wszystko, aby wyrodnej matce swojej córki te prawa odebrać. Po minie Kamila w 1547 odcinku "M jak miłość" można poznać, że znów będzie kłamał, szantażował i niszczył. Tylko tym razem dla dobra swojego dziecka! Czy wygra? 

Najnowsze