M jak miłość, odcinek 1551: Dramat Olka. Aneta zdradzi go z jego największym wrogiem! Będą pikantne zdjęcia

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1551: Dramat Olka. Aneta zdradzi go z jego największym wrogiem! Będą pikantne zdjęcia

M jak miłość, odcinek 1551: Dramat Olka. Aneta zdradzi go z jego największym wrogiem! Będą pikantne zdjęcia

Dramat Olka (Maurycy Popiel) w "M jak miłość"! Jego ukochana żona, Aneta (Ilona Janyst) zdradzi go z jego największym wrogiem (Kamil Pruban)! Tak przynajmniej będzie to wyglądało na pikantnych zdjęciach, które sama zrobi... Czy to możliwe, że Aneta wywinie ukochanemu mężowi taki numer z zazdrosnym doktorkiem, który robi wszystko, aby wykończyć Chodakowskiego? A może to po prostu kolejny ostry spisek Anety? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 1551 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1551 - wtorek, 15.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1551. odcinku "M jak miłość" Aneta zacznie uwodzić doktora Arka Karnowskiego. To ten lekarz uwziął się na Chodakowskiego i zalał internet hejtem i kłamliwymi informacjami na temat jego umiejętności. Olek poprosi o pomoc nawet Olewicza (Tomasz Dedek), ale nie przyjdzie mu nawet do głowy, jaki numer wywinie jego własna żona!  

Aneta w 1551 odcinku "M jak miłość" zacznie ostro podrywać Arka - da mu jasno do zrozumienia, że ma ochotę na gorący seks z nim.

- Nie wiem, co taka kobieta jak ty robi z Olkiem. Stary nudziarz i pierdoła! Za to ja jestem otwarty na wszystkie eksperymenty - odpowie chętny wróg Olka. 

- Jak bardzo otwarty? - zapyta prowokacyjnie Aneta i złoży lekarzowi niemoralną propozycję w 1551 odcinku "M jak miłość". A napalony Karfnowski ją przyjmie!

M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka! Zginie podczas ucieczki?
M jak miłość, odc. 1551: Aneta (Ilona Janyst), Arek (Kamil Pruban)

i

Autor: MTL Maxfilm

Aneta w 1551 odcinku "M jak miłość" zaciągnie Arka do jednego z wolnych gabinetów lekarskich i zacznie się rozbierać. A lekarza nie będzie trzeba długo namawiać, aby też zrzucił swoje ciuchy.  

- Co robisz, wariatko... - doktorek będzie naprawdę mocno napalony na żonę Olka.

I w tym momencie 1551 odcinka "M jak miłość" Aneta zacznie robić zdjęcia rozebranego i rozpalonego Karnowskiego!  

- Przestań! Co ty wyprawiasz? - zdziwi się jeszcze kochanek. 

Czy zdjęcia wpadną w ręce Olka? Gdyby tak się stało, Chodakowski może się naprawdę załamać. Różnych rzeczy mógł się po swojej żonie spodziewać, nawet udawanej ciąży, ale zdrady i to w dodatku z jego wrogiem? W 1551 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie twierdziła, że chciała w ten sposób upokorzyć i zaszantażować największego wroga swojego męża. Ale jaka będzie prawda zobaczymy dopiero na własne oczy! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze