Na ratunek Zduńskiej

i

Autor: Materiały prasowe

M jak miłość, odcinek 1545: Magda chce ratować małżeństwo Zduńskich. To, co zrobi, tylko rozwścieczy Kamilę

2020-11-23 9:04

Kryzys w małżeństwie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) w "M jak miłość" przybiera na sile. W końcu Magda (Anna Mucha) w 1545 odcinku "M jak miłość" postanowi interweniować, ale Kamila (Anna Gorajska) nie zamierza dawać za wygraną. Zakochana prawniczka udowodni, że jest gotowa na wszystko.

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Przyszłość rodziny Zduńskich stoi pod znakiem zapytania. Konflikt małżonków przybiera na sile, z czego wyraźnie zamierza skorzystać Kamila (Anna Gorajska), nie ustając w coraz śmielszych próbach uwiedzenia Piotrka (Marcin Mroczek). Magda (Anna Mucha), która z coraz większym niepokojem obserwuje, jak rodzina jej przyjaciół powoli zaczyna się rozpadać, po kolejnej rozmowie z Kingą (Katarzyna Cichopek) postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, żądając od Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński), by pomogli jej usunąć prawniczkę z życia Zduńskich.

Ich decyzja rozwścieczy jednak tylko Kamilę, która postanawia postawić wszystko na jedną kartę, decydując się walczyć o Piotrka wszelkimi metodami. Czy okażą się skuteczne?

M jak miłość, odcinek 1545 ZWIASTUN. Kamila wyzna Piotrkowi miłość. Kamil napali się na kochankę Zduńskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze