M jak miłość, odcinek 1544: Iza i Aneta znajdą teściowej nowego faceta! Aleksandra pozna wielką miłość? - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1544: Iza i Aneta znajdą teściowej nowego faceta! Aleksandra pozna wielką miłość? - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1544: Iza i Aneta znajdą teściowej nowego faceta! Aleksandra pozna go na tańcach? - WIDEO

2020-11-23 21:07

W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Aneta (Ilona Janyst) połączą siły, żeby ich teściowa Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) nie była dłużej samotna i miała obok siebie kochającego faceta. Matka braci Chodakowskich od dawna nie ma partnera, a jej poszukiwania miłości w internecie skończyły się totalną katastrofą. Dlatego synowe Aleksandry w 1544 odcinku "M jak miłość" wyciągną ją na kurs tańca towarzyskiego na singli, żeby tam kogoś poznała. I wtedy w jej życiu znów pojawi się podejrzany Marek (Mariusz Kiljan). Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Samotność Aleksandry w "M jak miłość" ostatnio jest tak dojmująca, że nawet jej 6-letni wnuk Szymek (Staś Szczypiński) zauważył, że babci brakuje kogoś do do pary i cierpi, bo nikogo nie ma. Właśnie dlatego w 1544 odcinku "M jak miłość" Iza i Aneta postanowią działać. Żony Chodakowskich połączą siły w słusznej sprawie.

To ukochana Marcina (Mikołaj Roznerski) pierwsza wpadnie na pomysł jak znaleźć teściowej partnera. I w 1544 odcinku "M jak miłość" podsunie swój pomysł żonie Olka (Maurycy Popiel). - "Taniec cię wyzwoli" Co to ma być? - Aneta nie uwierzy własnym oczom kiedy zobaczy ulotkę. - Kurs tańca towarzyskiego dla singli!

- Myślisz? Nie wiem... Dobrze, może to nie jest zły pomysł. Ale mama się na to nie zgodzi, to nie jest w jej stylu - żona Olka będzie pełna obaw. - To ją wkręcimy! Zaliczymy parę lekcji z nią... - wyjaśni przyjaciółce Iza.

Patrz też: M jak miłość. Iza zobaczy horror bitej rodziny przyjaciółki Szymka! Tylko ona pomoże katowanej matce Amelki - WIDEO

Podczas spotkania z Aleksandrą w 1544 odcinku "M jak miłość" Iza zaprosi ją na wspólny wieczór na parkiecie. Żeby wiedziała, że synowe nie zostawią jej samej w szkole tańca i pomogą jej w każdej sytuacji. Aleksandra będzie w szoku.

- O Boże, dziewczyny przecież ja nie jestem aż tak zdesperowana... Moje ostatnie randki, te znajomości to była lekka przesada, ale no przecież rozumiecie, że ja nie jestem w wieku, w którym poczucie własnej wartości buduje się na relacji z mężczyzną. Bez przesady. Oczywiście bardzo chętnie poznałabym fajnego faceta, ale jeśli nie poradzę sobie. Nie bierzcie tych moich poszukiwań tak serio...

- Mamo, właśnie potraktujemy to jako zabawę, na luzie! - wyjaśni Iza, a Aneta poprze ją w stu procentach.

M jak miłość, odcinek 1544 ZWIASTUN. Olek dowie się o ciąży Anety! Matka Chodakowskich pobije zboczonego Marka

W 1544 odcinku "M jak miłość" Aleksandra kolejny raz spotka Marka – adoratora z internetu, któremu po pierwszej randce kompletnie zawróciła w głowie. To on chciał się od razu umawiać z nią na seks. Marek znajdzie ją w szkole tańca. Mimo, że Aneta go przepędzi, mężczyzna będzie na nią czekał na parkingu. Zastawi nawet jej samochód!

- Ja wiem, jak to wygląda, ale ja naprawdę nie jestem stalkerem i nie musisz się mnie obawiać! W życiu żadna kobieta nie zrobiła na mnie takiego wrażenia… Może jednak dałabyś mi szansę? Skoro na razie nie możemy być fantastycznymi partnerami seksualnymi, a szkoda... to może chociaż się zaprzyjaźnimy? Kawa, co ty na to? 

Chodakowska w 1544 odcinku "M jak miłość" da Markowi jasno do zrozumienia, że nie ma u niej szans.- Proszę odjechać swoim samochodem! Jeszcze chwila i dzwonię na 112! - zagrozi mu. - Co za temperament - doda Marek na pożegnanie.

Sprawdź też: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

Zobaczcie w GALERII jak Iza, Aneta i Aleksandra będą się bawić razem w szkole tańca >>>

M jak miłość, odc. 1544: (Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1544: (Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1544: Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1544: (Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze