M jak miłość, odcinek 1543: Agata namówi Marysię na zdradę! Siostra Artura nie uwierzy w sielankę u Rogowskich

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1543: Agata namówi Marysię na zdradę! Siostra Artura nie uwierzy w sielankę u Rogowskich

M jak miłość, odcinek 1543: Agata namówi Marysię na zdradę! Siostra Artura nie uwierzy w sielankę u Rogowskich

W 1543 odcinku "M jak miłość" Agata (Katarzyna Kwiatkowska) mocno wkroczy w znajomość Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Jacka (Tomasz Sobczak). Ale nie tak, jak można byłoby się spodziewać - siostra Artura (Robert Moskwa) zacznie namawiać Rogowską na romans! Zadanie nie będzie trudne, bo Marysia zupełnie straci głowę dla dawnej miłości... Co zrobi w tej sytuacji w 1543 odcinku "M jak miłość" podwójnie zdradzony Artur?

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1543 odcinku "M jak miłość" do życia Marysi niespodziewanie wkroczy dawna, wielka miłość z czasów szkolnych. Przystojny Jacek okaże się rozwodnikiem, na co dzień mieszkającym w Kanadzie, ale na zjazd absolwentów podstawówki pojawi się. Co więcej dawny chłopak nadal darzył będzie głębokim uczuciem córkę Barbary (Teresa Lipowska)... I Marysia kompletnie oszaleje na jego punkcie!

Długie spacery we dwoje i jeszcze dłuższe spojrzenia oraz cała masa ciepłych wspomnień Marysi i Jacka to nie wszystko. Oliwy do ognia doleje Agata, która zacznie namawiać bratową do... zdrady! 

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

Agacie Jacek wpadnie w oko jeszcze w przychodni i od razu zacznie wypytywać Marysię kto to jest.

- Jaki świetny facet! - wykrzyknie siostra Artura w 1543 odcinku "M jak miłość" na widok przystojniaka, który przyjdzie odwiedzić swoją chora mamę. 

- A co u ciebie? Nadal love story z moim bratem? Płomienie strzelają wysoko, czy ogień ledwie się tli? Zastanawiam się, czy czasem nie tęsknisz… za jakąś odmianą. Choćby tak niewinną, jak spotkanie z dawną miłością na zjeździe klasowym…- Agata będzie zachęcać Marysię do romansu z dawną miłością.

Czy siostra Artura naprawdę będzie chciała dobrze dla swojej bratowej w 1543 odcinku "M jak miłość" i namówi ją na krótką chwilę zapomnienia? A może w ten sprytny sposób będzie badać grunt, czy sama mogłaby zająć się tym przystojniakiem? 

Artur nie będzie zachwycony pojawieniem się w życiu Marysi przystojnego Jacka. Jak komentuje w "Kulisach M jak miłość" Robert Moskwa, jego serialowy Artur będzie cierpiał męki zazdrości, ale nie podda się bez walki. - Co to w ogóle jest, żeby się pojawiał jakiś typ z przeszłości, jakaś niespełniona miłość i zapraszał na imprezę! Co to ma być w ogóle?! 

Zobacz także: M jak miłość. Wypadek Pawła. Były kochanek Franki będzie chciał go zabić - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany