M jak miłość, odcinek 1542: Niechciana ciąża u Budzyńskich! Magda zostanie babcią? Jej 14-letni syn Maciek wywinie niezły numer

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1542: Niechciana ciąża u Budzyńskich! Magda zostanie babcią? Jej 14-letni syn Maciek wywinie niezły numer

M jak miłość, odcinek 1542: Niechciana ciąża u Budzyńskich! Magda zostanie babcią? Jej 14-letni syn Maciek wywinie niezły numer

2020-11-15 18:28

W 1542 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) przeżyje załamanie kiedy dowie się, że Maciek (Franciszek Przanowski) chce uprawiać seks ze swoją dziewczyną i wprost powie, że ma zamiar zabrać ją pod namiot w konkretnym celu. Budzyńska dostanie szału, tym bardziej, że Andrzej (Krystian Wieczorek) nie będzie zgorszony pomysłem, a wręcz poprze chłopaka. W 1542 odcinku "M jak miłość" Magda przewidzi najgorsze. Czy 14-letni Maciek zrobi z Budzyńskich dziadków?

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1542 odcinku "M jak miłość" Maciek będzie zdecydowany na wyjazd ze swoją dziewczyną. Zaplanuje, że zabierze ją sam na sam pod namiot. Posunie się nawet do tego, że poprosi Łukasza (Jakub Józefowicz) o wsparcie przed matką. On niewiele mu pomoże, ale spowoduje, że Magda o wszystkim się dowie. Dostanie szału na myśl, że jej syn chce uprawiać seks. W 1542 odcinku "M jak miłość" jeszcze bardziej się wścieknie, kiedy Andrzej nie stanie po jej stronie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1542: Matka Poli nie będzie jej chciała. Córka Kamila poprosi Anitę, żeby była jej mamą

M jak miłość, odcinek 1542 ZWIASTUN. Kamil pozbędzie się Poli! Sekretarka Anita nie pozwoli mu skrzywdzić córki

W 1542 odcinku "M jak miłość" Andrzej wymyśli sposób jak podejść żonę, by Maciek mógł pojechać na romantyczny wypad.

- Mój drogi, w waszym drogi na taki wyjazd jest jeszcze za wcześnie i tyle, ale gdybyście znaleźli jakiś fajny, koedukacyjny obóz, że bylibyście pod nadzorem to masz moje błogosławieństwo i nawet może udałoby mi się przekonać Magdę. - Chłopak odzyska nadzieję.

W 1542 odcinku "M jak miłość" tylko Magda przewidzi czym będzie skutkował wypad we dwójkę. Od razu pomyśli, że jest zbyt wcześnie, aby została babcią!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1543: Romans Józefa Modrego i Barbary. Wreszcie wyzna jej swoje uczucia

W 1542 odcinku "M jak miłość" Andrzej zaprosi Magdę na kolację, podczas której będą mieli rozmawiać o jej synu. Budzyński wstawi się za dzieckiem, nie myśląc wiele o konsekwencjach wyjazdu. Po powrocie do domu, chłopak od razu będzie chciał znać szczegóły. 

- Możecie jechać razem na obóz, ale pod warunkiem, że porozmawiam z tobą o... żuczkach - Andrzej zażartuje, że musi przekazać maćkowi kilka spraw na temat seksu.

W 1542 odcinku "M jak miłość" Maciek dostanie ubłagane pozwolenie na wyjazd. A co z tego wyniknie?

W 1542 odcinku "M jak miłość" Andrzej zacznie się wahać. 

- Serio mówię, mam nadzieję, że nie wytniesz żadnego numeru. - Zagrozi Budzyński.

- Nie wytnę.

- A jak wytniesz, alimenty będziesz płacił sam! - Doda Magda, która nadal pozostanie przy swoim.

W 1542 odcinku "M jak miłość" wszystko wskazuje na to, że plany Maćka się spełnią. Czy Budzyńscy faktycznie zostaną dziadkami? Dowiemy się już niedługo. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze