M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz po powrocie Katii będzie chciał się jej pozbyć. Wszystko przez Kasię - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz po powrocie Katii będzie chciał się jej pozbyć. Wszystko przez Kasię - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz po powrocie Katii będzie chciał się jej pozbyć. Wszystko przez Kasię - WIDEO

2020-11-04 12:00

W 1541 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) wcale się nie będzie cieszył z tego, że Katia (Joanna Jarmołowicz) wróci do Polski z ich córką Natalią (Lena Dałek). Odzyska dziecko i znów będzie ojcem dla Natalii, ale dziewczynka nawet go nie pozna. Poza tym w 1541 odcinku "M jak miłość" powrót Katii źle wpłynie na romans Łukasza z Kasią (Paulina Lasota). Żeby nie stracić nowej dziewczyny Wojciechowski spróbuje się szybko pozbyć Katii. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Katia wróci do "M jak miłość" i do Łukasza w 1541 odcinku, ale wybierze kiepski moment na ucieczkę od męża Igora (Ali Bahrudinov). Bo Wojciechowski będzie już z Kasią, coraz bardziej zauroczony stażystką ze szpitala, pełen nadziei na to, że wreszcie się zakocha na poważnie.

Dla Łukasza powrót Katii z Gruzji w 1541 odcinku "M jak miłość" będzie oznaczał same komplikacje. I konieczność przyznania się Kasi, że ma dziecko ze swoją byłą, ale tak naprawdę nie jest nawet ojcem dla Natalii, bo gruziński bandyta Igor przejął opiekę nad jego córką.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz będzie miał nową córkę! Jego kochanka Kasia nie dowie się o dziecku?

- Łukasz cieszy się, że zobaczy swoją córkę, jednak sam moment przyjazdu Katii jest niezręczny. Dlatego, że zaczyna się spotykać i układać życie z Kasią. To przede wszystkim ją stawia w niezręcznej sytuacji. Jednak aspekt pojawienia się Natalki jest dla Łukasza najważniejszy i najpiękniejszy w tym wszystkim. Cieszy się, że może więcej czasu spędzać z córką i walczy o to, żeby Natalia została jak najdłużej. Kocha córkę, ale nie do końca widzi swoje rzeczy z Katią - wyjaśniła Jakub Józefowicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz po powrocie Katii będzie chciał się jej pozbyć. Wszystko przez Kasię - WIDEO

Zanim w 1541 odcinku "M jak miłość" Łukasz zobaczy Natalię po wielu miesiącach rozłąki czeka go starcie z Igorem. Bo Gruzin, który ruszy śladem żony i córki, odnajdzie w końcu Wojciechowskiego w szpitalu.

- Gdzie jest Katia i moje dziecko?! - Co? O czym ty mówisz? - Nie rżnij głupa! Chcesz je przede mną ukryć, tak?!

Łukasz w 1541 odcinku "M jak miłość" będzie pewny, że w Gruzji rozegrał się jakiś koszmar. - Nie wiem, gdzie jest Katia, a nawet gdybym wiedział, to i tak bym ci nie powiedział! Co jej, draniu, zrobiłeś, że od ciebie uciekła?!

Szalejący z zazdrości mąż Katii w 1541 odcinku "M jak miłość" zacznie mu grozić. - Nie próbuj mi wejść w drogę, bo to się źle dla ciebie skończy…

Nie przegap: M jak miłość. Małgosia wróci do Mostowiaków z nową twarzą! Nie zagra jej Joanna Koroniewska. Oficjalny komentarz produkcji

Aż wreszcie w 1541 odcinku "M jak miłość" nadejdzie chwila, w której Łukasz weźmie córkę na ręce. - Jak ona szybko rośnie… Jest taka śliczna… ale to po mamie! Poznajesz mnie? Jasne, że nie poznajesz… Przecież ty mnie w ogóle nie znasz… - westchnie Wojciechowski, świadomy tego, że to Igor jest ojcem dla jego dziecka.

Łukasz w 1541 odcinku "M jak miłość" przekona byłą ukochaną, by zatrzymała się w jego mieszkaniu i powiedziała co się stało, że zostawiła męża.  - Czy Igor był wobec ciebie agresywny? Uderzył cię… albo Natalię? Jeśli tak, to ja…

- Nie! Absolutnie nie! Jest bardzo cierpliwym, kochającym ojcem i mężem… Ale oznałam już trochę inne życie… Nie chcę być tylko żoną i matką. Chcę studiować, pracować, podróżować… I takie życie chcę pokazać kiedyś Natalii.

- A Igorowi to się nie podoba?

- Nie. On będzie zarabiał na chleb, decydował o wszystkim i basta… Jak jego ojciec, dziadek i pradziadek! To nie moja bajka, rozumiesz?

- Próbowałaś mu o tym... powiedzieć?

- Igor potrafi być czuły i miły… ale nie ma z nim dyskusji. Chyba wiesz…

M jak miłość odc. 1541. Łukasz (Jakub Józefowicz), Natalia (Lena Dałek), Katia (Joanna Jarmołowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1541. Łukasz (Jakub Józefowicz), Natalia (Lena Dałek), Katia (Joanna Jarmołowicz)
M jak miłość odc. 1541. Łukasz (Jakub Józefowicz), Katia (Joanna Jarmołowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1541. Łukasz (Jakub Józefowicz), Katia (Joanna Jarmołowicz)
M jak miłość odc. 1539. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1539. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)

Po powrocie Katii w 1541 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie musiał powiedzieć prawdę Kasi. Nie tylko o Natalii, ale także o tym co go łączyło z Katią i jak się rozstali. Dla stażystki to będzie za dużo.

- Dla każdej kobiety sytuacja, że partner ma dziecko z inną jest trudna. Łukasz jej się podoba, chciałaby z nim stworzyć relację, ale daje mu przestrzeń, żeby pozamykał swoje sprawy, swoją przeszłość, bo po prostu jej na nim zależy - przyznała Paulina Lasota w "Kulisach serialu M jak miłość".

Właśnie ze względu na Kasię w 1541 odcinku "M jak miłość" Łukasz postanowi pogodzić Katię z mężem. Żeby pozbyć się swojej byłej i móc dalej być z nową dziewczyną.

- Łukasz wierzy w to, że Igor potrafi być kochający, opiekuńczy. Stara się to z niego wyciągnąć, dla dobra wszystkim, żeby mógł ułożyć sobie życie po swojemu, jednocześnie mając kontakt z córką, bo to jest dla niego najważniejsze. Nie wszystko układa się po myśli Łukasza, Igor jest bardzo niecierpliwy przez to sytuacja się komplikuje... - dodał Józefowicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

Także serialowa Katia z "M jak miłość" ujawniła, że nie ma szans, by ona i Łukasz byli znów razem. - Łukasz jest świetnym ojcem i na pewno byłby świetnym partnerem, ale serce Katii jest gdzie indziej...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze