M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz będzie miał nową córkę! Jego kochanka Kasia nie dowie się o dziecku?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz będzie miał nową córkę! Jego kochanka Kasia nie dowie się o dziecku?

M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz będzie miał nową córkę! Jego kochanka Kasia nie dowie się o dziecku?

2020-11-03 9:04

Nowa córka Łukasza (Jakub Józefowicz) w "M jak miłość" pojawi się w tym samym momencie kiedy do Wojciechowskiego wróci była dziewczyna, Katia (Joanna Jarmołowicz). W 1541 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie zaskoczony nagły powrotem Katii do Polski. Przyjedzie z Gruzji bez zapowiedzi i mimo, że będzie już po ślubie to przywiezie ze sobą tylko córkę Natalię. I tu na widzów "M jak miłość" czeka spora niespodzianka! Zupełnie inne dziecko Łukasza i Katii. Co się stanie z Natalią? Czy Kasia (Paulina Lasota), nowa dziewczyna Łukasza dowie się o jego córce?

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Duże zmiany w "M jak miłość" nastąpią w życiu Łukasza Wojciechowskiego. Romans jaki nawiązał w szpitalu ze stażystką Kasią pozwoli mu zapomnieć o Katii i własnej córce. Kiedy będzie już układał sobie wszystko z nową kochanką w 1541 odcinku "M jak miłość" wróci jego była dziewczyna z małą Natalią. Katia przyjedzie z Gruzji do Warszawy bez zapowiedzi. To będzie ucieczka przed jej mężem, bezwzględnym bandytą (Ali Bahrudinov).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Katia ucieknie z córką do Łukasza. Bandyta Igor zgotuje jej piekło po ślubie w Gruzji

Krótko po ślubie Katia uświadomi sobie bowiem jaki potworem jest jej mąż i jak wielki błąd popełniła wychodząc za mąż bez miłości, za człowieka tak okrutnego, który odbierze jej wolność. W 1541 odcinku "M jak miłość" była ukochana Łukasza przywiezie ze sobą już inne dziecko. Jak to możliwe? Chodzi o to, że małą Natalię nie będzie od tej chwili grała Zoja Dawicka, tylko Lena Dałek. Oczywiście w serialowej rzeczywistości Wojciechowski nie będzie widział żadnej różnicy. Tyle tylko, że w 1541 odcinku "M jak miłość" ledwo rozpozna Natalię, która będzie rosła jak na drożdżach.

M jak miłość, odcinek 1541: Kinga nie daruje Piotrkowi zdrady w Las Vegas! Przyzna się co zrobił z Kamilą w parku - WIDEO

Powrót Katii i Natalii w 1541 odcinku "M jak miłość" wszystko skomplikuje między Łukaszem a Kasią. Bo Wojciechowski będzie musiał powiedzieć nowej dziewczynie, że ma dziecko, że jego córkę wychowuje jego była razem ze swoim mężem, że "Bar u Otara" gdzie zabierał ją na randki, to restauracja jego niedoszłego teścia, ojca Katii! Czy stażystka Kasia nie wystraszy się przeszłości Łukasza i jego zobowiązań jako ojca dziecka? Będzie miała prawo wściekać się na chłopaka, że nie wyznał jej całej prawdy, że uwodził ją nie mówiąc prawie nic o sobie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

Tymczasem w 1541 odcinku "M jak miłość" Łukaszowi zacznie grozić Igor! Mąż Katii przyjedzie za nią do Warszawy i zjawi się w szpitalu gdzie Łukasz pracuje z Kasią! Niedługo potem pojawi się tam też Katia razem z Natalią. Pierwszy raz od dawna Wojciechowski przytuli córkę. Choć będzie spotykał się z Kasią, to zaproponuje swojej byłej, żeby u niego zamieszkała przez jakiś czas. Katia zgodzi się, bo będzie miała dosyć zaborczego Igora.

M jak miłość. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość, odc. 1539: Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia (Paulina Lasota)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1534. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1534. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość, odc. 1541: Katia (Joanna Jarmołowicz), Natalia (Lena Dałek), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze