M jak miłość, odcinek 1541: Katia ucieknie z córką do Łukasza. Bandyta Igor zgotuje jej piekło po ślubie w Gruzji

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1541: Katia ucieknie z córką do Łukasza. Bandyta Igor zgotuje jej piekło po ślubie w Gruzji

M jak miłość, odcinek 1541: Katia ucieknie z córką do Łukasza. Bandyta Igor zgotuje jej piekło po ślubie w Gruzji

W 1541 odcinku "M jak miłość" Katia (Joanna Jarmołowicz) razem z córką (Lena Dałek) ucieknie z Gruzji przed Igorem (Ali Bahrudinov) wprost w ramiona Łukasza (Jakub Józefowicz). Niestety, agresywny bandzior, który zaraz po ślubie zgotował Katii i Natalii istne piekło na ziemi, nie będzie miał zamiaru odpuszczać i przyjedzie za nimi... Czy w 1541 odcinku "M jak miłość" Łukasz odnajdzie się w roli ojca i męskiego ramienia dla matki swojego dziecka?

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi, Katia wróci do Łukasza w "M jak miłość". Stanie się to dokładnie w 1541 odcinku serialu i wywoła spore zamieszanie w życiu Łukasza, który myślał, że jego córka i była narzeczona przepadły w dalekiej Gruzji. A tu okaże się, że nie tylko nie przepadły, ale zdołały od agresywnego bandyty uciec! Choć nie do końca... 

To, że Katia wróci jako pierwszy ogłosił aktor grający inną postać, którą oglądamy w nowym sezonie "M jak miłość". - Bartek wraca, będzie się działo! Zresztą nie tylko Bartek, wraca też Katia - zdradził Arek Smoleński w Kulisach "M jak miłość". 

I faktycznie, w 1541 odcinku "M jak miłość" Łukasz po raz kolejny stanie przed ważnym życiowym wyborem. Już zaczął zakochiwać się w ślicznej Kasi (Paulina Lasota), a tu znów pojawia się dawna miłość z dzieckiem na rękach i szuka w nim obrońcy! Czy tym razem Łukasz stanie na wysokości zadania? 

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki

- To co maluchu, zrobimy niespodziankę tacie? - zapyta Katia maleńką Natalię w 1541 odcinku "M jak miłość". Jak zareaguje Łukasz na powrót swojej dawnej ukochanej i maleńkiej Natalii, o którą do ostatniej sekundy walczył z Igorem?

Na pewno syn Marty (Dominika Ostałowska) w 1541 odcinku "M jak miłość" znów będzie musiał walczyć o swoje dziewczyn. Bandyta Igor nie da mu wyboru i "odwiedzi" w szpitalu. Dramatyczna bójka w szpitalnej windzie to będzie początek nowego rozdziału w życiu Łukasza, Katii i Natalii... Czy Łukasz rzuci dla nich wszystko, wygra z Igorem i wreszcie założą szczęśliwą rodzinę? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany