M jak miłość, odcinek 1539: Iza wpadnie w kłopoty przez znanego pisarza! Marcin nieźle go załatwi

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1539: Iza wpadnie w kłopoty przez znanego pisarza! Marcin nieźle go załatwi

M jak miłość, odcinek 1539: Iza wpadnie w kłopoty przez znanego pisarza! Marcin nieźle go załatwi

2020-10-19 15:34

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza (Adrianna Kalska) będzie musiała się zmierzyć z pierwszym poważnym kłopotem w pracy. Po zmianie posady, wydawała się być zadowolona, ale wkrótce przekona się, że w wydawnictwie również czeka ją ogromny stres. Przez przypadek zgubi maszynopis znanego pisarza, który wpadnie w szał i narobi jej problemów. W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza załamie się, a w jej obronie stanie Marcin (Mikołaj Roznerski), który natychmiast rozprawi się z ekscentrycznym mężczyzną. Czy Iza straci nową pracę i dobre imię?

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza, po zmianie pracy, do której namówiła ją Aneta (Ilona Janyst) zauważy, że nie jest tak łatwo, jak jej się wydawało. Po podjęciu posady w wydawnictwie, spadnie na nią szereg obowiązków. Jednym z nich, będzie opieka nad ekscentrycznym pisarzem, który narobi jej sporo kłopotów. Iwański będzie oczekiwał od kobiety wysokiego zaangażowania. Kiedy w 1539 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że Iza zgubiła jego maszynopis, wpadnie w prawdziwy szał i przestanie nad sobą panować. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Wypadek Aleksandry. Matka Marcina i Olka uciekając przed zboczeńcem doprowadzi do tragedii

M jak miłość, odcinek 1534 ZWIASTUN. Aneta dowie się o chorobie matki. Olek przyzna się do romansu z Kasią. Aleksandra oszukana przez kochanka

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iza będzie bardzo zestresowana zgubieniem maszynopisu. Iwański urządzi aferę, a ona nie będzie wiedziała jak się zachować. Dopiero po czasie pisarz wspomni, że ma kopię zapasową. Cała afera mogła być zatem zażegnana dużo szybciej, a Iza nie musiałaby tak się bać. W 1539 odcinku "M jak miłość" Marcin nie będzie mógł patrzeć na takie traktowanie żony. Wkroczy do akcji, co może skutkować zwolnieniem Izy z pracy. 

Przeczytaj: Nowy Marek w M jak miłość. To z nim Aleksandra umówi się na seks bez zobowiązań! Będzie dużo młodszy

W 1539 odcinku "M jak miłość" Marcin nie da w ten sposób traktować Izy. Kiedy spotka się z Iwańskim powie mu w ostrych słowach, co sądzi o jego twórczości. Nie zwróci uwagi na fakt, że stoi przed nim znany pisarz. W niewybrednych słowach oceni jego twórczość. W 1539 odcinku "M jak miłość" Iwański nie będzie się spodziewał takiego obrotu sprawy. Marcin może jednak poważnie zaszkodzić Izie w pracy, na której jej zależy. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze