M jak miłość, odcinek 1537: Rozwód Natalki i Franka. Justyna pojedzie za kochankiem do Australii. Już nie będą się kryć

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1537: Rozwód Natalki i Franka. Justyna pojedzie za kochankiem do Australii. Już nie będą się kryć

M jak miłość, odcinek 1537: Rozwód Natalki i Franka. Justyna pojedzie za kochankiem do Australii. Już nie będą się kryć

W 1537 odcinku "M jak miłość" rozegra się koszmar w trakcie rozwodu Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski)! Kochanka Justyna (Olga Kalicka) wyruszy z powrotem za ukochanym do Australii i postanowi zabrać rywalce coś jeszcze cenniejszego, niż niewierny mąż.... Czy Natalka poleci za nią i będzie walczyć o rodzinę? A może w 1537 odcinku "M jak miłość" zostanie w bezpiecznej Grabinie i wymyśli coś jeszcze lepszego? Justyna będzie chciała mieć nie tylko Franka, ale także córkę Natalki, 5-letnią Hanię (Maja Marczak).

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1537 odcinku "M jak miłość" widmo rozwodu Natalki i Franka położy się cieniem na całej rodzinie Mostowiaków. Wystarczy jeden telefon z Australii, a z trudem odzyskiwany spokój wnuczki Barbary (Teresa Lipowska) legnie w gruzach. 

- Miałam jakieś problemy z zasięgiem i nie mogłam się z tobą połączyć - zaniepokojona Natalka odetchnie z ulgą, że wreszcie dodzwoni się do Uli (Iga Krefft). Ale już za moment ciężko tego pożałuje. Bo wieści, jakie będzie miała dla niej żona Bartka (Arek Smoleński) będą przerażające!

Zobacz też: M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia nie pozna własnej córki - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

- Dzwoniła do Ciebie Ewa (Dominika Kluźniak)? - upewni się Ula. 

- Nie, a co?

- O Boże, nie wiem jak ci to powiedzieć... Franek gdzieś zniknął! Spakował się w nocy i wyjechał z Hanią (Maja Marczak). Nie możemy się do niego dodzwonić. Nie wiem dokąd zabrał Hanię - wyrzuci w końcu z siebie Ula.

Natalka straci głos w tym momencie 1537 odcinka "M jak miłość". Kompletnie zaniemówi, choć przestraszona Ula będzie próbowała jeszcze nawiązać kontakt z siostrą.  Niestety nie będzie to koniec złych wiadomości. Okaże się, że kochanka Franka, odwieczna rywalka Natalki o jego serce, Justyna wróciła do Australii i zapewne dołączyła do Franka i Hani.

Czy w jednej chwili Mostowiakówna straci wszystko? Na pewno tak będzie myślała w 1537 odcinku "M jak miłość". Ale na szczęście nie będzie sama - oby znalazła dobre rozwiązanie na rozstanie z niewiernym Frankiem - takie, żeby Justyna nie odebrała jej też córki!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze