M jak miłość, odcinek 1537: Ostatnia rozmowa Natalki z Frankiem przed rozwodem. Padną mocne słowa!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1537: Ostatnia rozmowa Natalki z Frankiem przed rozwodem. Padną mocne słowa!

M jak miłość, odcinek 1537: Ostatnia rozmowa Natalki z Frankiem przed rozwodem. Padną mocne słowa!

2020-10-22 14:45

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) będzie podsumowywać swoje małżeństwo z Frankiem (Piotr Nerlewski), trzymając już gotowy pozew rozwodowy. Odkąd mąż zdradził ją z dawną miłością Justyną (Olga Kalicka), ich relacji nie udało się naprawić. Tym bardziej, że Franek wraz z córką Hanią (Maja Marczak), cały czas przebywają w Australii. W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka będzie chciała poinformować męża o tym, że składa pozew. Co powie Frankowi przy ostatniej rozmowie?

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1537 odcinku "M jak miłość" załamana Natalka zadzwoni do córki na video. Zrozumie, że wiele z jej życia ją omija, dlatego postanowi czym prędzej poinformować Franka, że chce pełnej opieki nad córką. Odkąd Franek zdradził ją z Justyną, nie rozmawiali prawie wcale. Tym bardziej, że dziewczyna zwierzyła się Barbarze (Teresa Lipowska), że mąż niespecjalnie przeprosił ją za zdradę i niekoniecznie przejął się całą sytuacją. W 1537 odcinku "M jak miłość" postanowi do niego zadzwonić i przekazać mu prawdę o rozwodzie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1537: Kinga wróci do Piotrka z dziećmi. Marysia będzie podejrzewała najgorsze!

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

W 1537 odcinku "M jak miłość" Franek nie odbierze telefonu od żony, ale to nie będzie przeszkadzało jej w nagraniu się na sekretarkę.

"Jutro złożę pozew o rozwód, to będzie formalność, więc nawet nie będziesz musiał tutaj przyjeżdżać i zamierzam wystąpić o wyłączne prawo do opieki nad Hanią, ale jeżeli będziesz chciał, to będziesz mógł ją widywać, jak tylko to będzie możliwe". - Powie dosadnie Natalka.

W 1537 odcinku "M jak miłość" dziewczyna da do zrozumienia mężowi, że nie ma co liczyć na opiekę nad Hanią. 

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka nie wytrzyma i zaraz po rozłączeniu się zacznie płakać. Nie zważywszy nawet na to, że nieba poleje się deszcz, a ona cała zmoknie. W sadzie znajdzie ją Marysia (Małgorzata Pieńkowska), którą przerazi widok zrozpaczonej dziewczyny. W 1537 odcinku "M jak miłość" rozmowa z Frankiem ostatecznie dobije Natalkę, która będzie musiała skupić się na walce o dziecko. Mała Hania wciąż będzie przebywała w Australii pod opieką ojca. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze