Podwójnie zdradzona

i

Autor: Materiały prasowe TVP

M jak miłość, odcinek 1537: Natalia chce rozwodu. Tego, co zrobi Franek, nie przewidziała

2020-10-26 13:34

Małżeństwo Natalia i Franka w „M jak miłość” to już przeszłość. Zdradzona żona zamierza złożyć pozew o rozwód, nie wie jednak, że czeka ją jeszcze boleśniejszy cios.

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

Powrót do Polski przynosi Natalii (Marcjanna Lelek) same cierpienia, a to wciąż nie koniec złych wiadomości. Odkrycie tożsamości tajemniczej kochanki Franka (Piotr Nerlewski) zraniło dziewczynę podwójnie. Nie spodziewała się, że mąż sekretnie romansuje ze swoją dawną miłością Justyną (Olga Kalicka). Świadomość, że Franek nigdy nie przestał jej kochać, sprawi, że Natalia straci resztę nadziei na uratowanie swojego związku i zwierzy się Soni (Barbara Wypych), że zdecydowała się na rozwód, a nawet skontaktowała się już w tej sprawie z Wernerem (Jacek Kopczyński).

Niespodziewany telefon z Australii wkrótce jednak pokrzyżuje jej plany, gdy przebywająca na miejscu Ula (Iga Krefft) przekaże Natalii wieści, które zmrożą jej krew w żyłach. Okaże się bowiem, że Franek zniknął bez słowa, zabierając ze sobą ich córeczkę. Nie da się z nim również w żaden sposób skontaktować.

Emisja w TV:M jak miłość

Poniedziałek-wtorek 20.55 TVP 2

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze