M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek po zdradzie upije się w barze! Kinga nigdy mu nie wybaczy?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek po zdradzie upije się w barze! Kinga nigdy mu nie wybaczy?

M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek po zdradzie upije się w barze! Kinga nigdy mu nie wybaczy?

W 1535 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) przyłapie Kingę (Katarzyna Cichopek) na zdradzie i upije się do nieprzytomności. Zduński będzie miał sporo na sumieniu w związku ze swoimi przygodami z Kamilą (Anna Gorajska) w Las Vegas, ale będzie zżerać go także zazdrość o Pawła (Rafał Mroczek). Kinga po jego namiętnych uściskach z prawniczką, które zobaczy na własne oczy na Deszczowej, już nigdy do Piotrka nie wróci. Czy po stracie rodziny w 1535 odcinku "M jak miłość" Zduńskiemu zostanie mu resztę życia butelka?

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" zacznie się upadek Piotrka Zduńskiego. Niewierny małżonek zrobi rodzinie niespodziankę i pojawi się w domu na Deszczowej niezapowiedziany. Tak trafi na Kingę i półnagiego Pawła w sypialni, a ponieważ sam ma wiele na sumieniu, sytuację zinterpretuje w jedyny sposób, jaki wpadnie mu do głowy: zdrada!

Piotrek w 1535 odcinku "M jak miłość" rzuci się na Kingę i brata z pretensjami i... pięściami! Marysi (Małgorzata Pieńkowska) uda się rozdzielić synów, a mecenas Zduński po burdzie jaką wywoła pójdzie prosto do baru!

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas
M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość odc. 1535. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)

Czy w ten sposób Piotrek będzie chciał zachować resztki męskiej godności w 1535 odcinku "M jak miłość". Alkohol na pewno przyniesie mu ukojenie, ale czy rozwiązanie dramatu, do jakiego sam doprowadził w swoim małżeństwie?

Pewne jest to, że Kinga po namiętnym zbliżeniu Piotrka z Kamilą już do męża nie wróci - zabierze dzieci i wyjedzie do Grabiny. I choć Zduński wyrzuci Kamilę z domu i będzie błagał żonę o wybaczenie, z każdym dniem będzie miał coraz mniejsze szanse na odzyskanie rodziny. Czy Piotrek zacznie pić z rozpaczy w 1535 odcinku "M jak miłość"?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze