M jak miłość. Paweł pobity przez brata! Tak Piotrek skatuje go za romans z Kingą - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Paweł pobity przez brata! Tak Piotrek skatuje go za romans z Kingą - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł pobity przez brata! Tak Piotrek skatuje go za romans z Kingą - ZDJĘCIA

2020-10-01 12:18

Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" zostanie brutalnie pobity i trafi do szpitala! Na planie "M jak miłość" powstały właśnie krwawe sceny z udziałem Zduńskiego do jednego z nowych odcinków, które będzie można zobaczyć za kilka miesięcy. I wszystko wskazuje na to, że to Piotrek (Marcin Mroczek) tak skatuje swojego brata, żeby się zemścić za to, że ten poderwie Kingę (Katarzyna Cichopek). Zdrada w rodzinie Zduńskich i zakazana miłość jaka połączy Pawła z Kingą będzie miała wyjątkowo brutalny finał. Zobaczcie ZDJĘCIA zza kulis "M jak miłość".

Co się stanie Pawłowi w "M jak miłość"? Dlaczego zostanie pobity?

Brutalnie pobity Paweł w "M jak miłość" na noszach w karetce, a na jego zmasakrowanej twarzy sińce, krew i poważne obrażenia! Ten widok rodem z horroru na planie "M jak miłość" to efekt braterskiej wojny Zduńskich o Kingę! Tak przynajmniej można wnioskować z komentarza braci Mroczków, Rafała i Marcina, którzy na swoich profilach na Instagramie umieścili przerażające zdjęcia zza kulis serialu. To wszystko widzowie "M jak miłość" zobaczą już na początku przyszłego roku, w jednym z nowych odcinków.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1533: Paweł w łóżku Kingi! 6-letni Misiek zobaczy ich i wyda przed Piotrkiem

"To nie ja tylko mój brat ?? Po co podrywał mi żonę w @mjakmilosc.official ?? ? W tym sezonie będzie się działo!!!" - napisał Marcin Mroczek, który tym samym potwierdził, że Paweł oberwie od Piotrka za romans z Kingą. Uchylił tylko rąbka tajemnicy na temat tego co się stanie z Pawłem i dlaczego zostanie tak skatowany, że trafi do szpitala. Swoją wersję dodał też Rafał Mroczek.

"To musiało się tak skończyć. Za często przesiadywał w Bistro" - dodał, ale słowem nie wspomniał, że jego bohatera w "M jak miłość" tak urządzi rodzony brat, właśnie z powodu Kingi.

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Sprawdź też: M jak miłość. Tragedia u Marcina Mroczka po rozstaniu z ukochaną. Pomogła mu modlitwa i brat Rafał

Nowe odcinki "M jak miłość", które w TVP2 będą emitowane już wkrótce pokażą wojnę Piotrka i Pawła o Kingę. Bo kiedy mąż Zduńskiej wróci do domu po długiej delegacji w USA zobaczy ją z nagim bratem. Zupełnie jakby się do niego dobierała! Właśnie wtedy dojdzie do pierwszej bójki bliźniaków! Ale z czasem ten konflikt będzie narastał i skończy się dla Pawła wyjątkowo tragicznie.

M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek) pobity

i

Autor: Instagram M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek) pobity
M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek) pobity

i

Autor: Instagram M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek) pobity
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze