M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek po zdradzie wyrzuci z domu Kamilę i będzie błagał Kingę o wybaczenie! Nie będzie chciała go znać

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek po zdradzie wyrzuci z domu Kamilę i będzie błagał Kingę o wybaczenie! Nie będzie chciała go znać

M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek po zdradzie wyrzuci z domu Kamilę i będzie błagał Kingę o wybaczenie! Nie będzie chciała go znać

W 1536 odcinku "M jak miłość' Piotrek (Marcin Mroczek) po namiętnym pocałunku z Kamilą (Anna Gorajska) w domu na Deszczowej wyprosi kochankę z domu i zacznie wydzwaniać do Kingi (Katarzyna Cichopek). Zduński zorientuje się, że mocno przesadził i zacznie zalewać skrzynkę telefonu żony słowami miłości i prośbami o wybaczenie. Jednak Kinga po tym co zobaczy w domu na własne oczy nie będzie chciała go znać! Czy w 1536 odcinku "M jak miłość" Kinga w ogóle odsłucha czułe słówka wiarołomnego małżonka?

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jak informuje "Świat Seriali" w 1536 odcinku "M jak miłośc" Piotrek po namiętnym pocałunku z seksowną Kamilą na Deszczowej zorientuje się, że przesadził. Kinga zniknie z domu razem z dziećmi a on zostanie sam z rozgrzaną do czerwoności prawniczką... Czy Zduński w ogóle się opamięta?

Miałam na to ochotę, odkąd byliśmy razem w Vegas... - tak Kamila podejdzie Piotrka na tarasie domu na Deszczowej. Namiętny głos, maślane oczy i piękna kobieta - czy to naprawdę wystarczy Piotrkowi w 1536 odcinku "M jak miłość", żeby stracić rodzinę?

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Zduński zorientuje się w 1536 odcinku "M jak miłość', że Kinga była świadkiem jego namiętnego pocałunku z Kamilą i powstrzyma wodze. Uprzejmie wyprosi namiętną koleżankę z domu i zacznie wydzwaniać do Kingi.  

Kinga, nie odbierasz ode mnie telefonów, więc może tak... Przepraszam... Przepraszam cię za wszystko i proszę cię, wróć do domu... Może teraz trudno ci w to uwierzyć, ale ja nadal bardzo cię kocham... - Piotrek nagra błaganie na poczcie głosowej żony.

Jednak w tym momencie 1536 odcinka "M jak miłość" będzie już za późno - Kinga ucieknie z dziećmi do Grabiny i będzie chciała go zabić! Czy Piotrek, który zaniedbał żonę i dzieci, "ciężko pracując" w USA zdoła odzyskać ten skarb czułymi słówkami? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze