M jak miłość, odcinek 1537: Barbara przybędzie na ratunek Józefowi Modremu i sama zginie? Opiekunka Ola wyda na nią wyrok!

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1537: Barbara przybędzie na ratunek Józefowi Modremu i sama zginie? Opiekunka Ola wyda na nią wyrok!

M jak miłość, odcinek 1537: Barbara przybędzie na ratunek Józefowi i sama zginie? Opiekunka Modrego wyda na nią wyrok!

2020-10-27 20:36

W 1537 odcinku "M jak miłość" Józef Modry (Stefan Friedmann) zorientuje się, że znalazł się w koszmarnym niebezpieczeństwie. Jego opiekunka Olka (Magdalena Rembacz), nadal będzie go zastraszać i więzić we własnym domu. Senior zdecyduje się na próbę uwolnienia się ze śmiertelnej pułapki, jaką urządzi mu opiekunka. Niestety psychopatka będzie szybsza. W 1537 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) przyjdzie przyjacielowi na ratunek. Tym samym będzie drugim celem do usunięcia przez kryminalistkę Olę.

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1537 odcinku "M jak miłość" Barbara nie poradzi sobie z niepokojem o Józka. Cały czas będzie myślała o przeczuciu, że przyjaciel znajduje się w pułapce i jest dręczony przez swoją opiekunkę. Psychopatka zabrania im się widywać i nie puszcza Mostowiakowej do środka domu. W 1537 odcinku "M jak miłość" Barbara przełamie się i mimo wszystko złoży Modremu kolejną wizytę. Ola znów powie, że Józef odpoczywa i nie wolno mu przeszkadzać. Zatrzaśnie jej drzwi przed nosem. Zdeterminowana Basia tak łatwo się nie podda. Niestety poświęcenie prawdopodobnie przypłaci życiem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1537: Józef Modry odkryje, że opiekunka Ola chce go zabić! Wezwie Barbarę na pomoc? - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1537 ZWIASTUN: Barbara uratuje Józefa Modrego, zaręczy Soni i Janka, Natalka zostanie sama

W 1537 odcinku "M jak miłość" Basia nie oddali się od domu Józefa, pomimo że Ola zatrzaśnie jej drzwi. Pójdzie na przeszpiegi i przez przypadek spojrzy w okno. Zobaczy opiekunkę Modrego w gorących objęciach tajemniczego faceta. Widać będzie jak ją rozbiera i namiętnie się całują. Barbara będzie w szoku. Tym bardziej, że psychopatka wszystkim obwieściła, że bierze z Józkiem ślub! W 1537 odcinku "M jak miłość" Basia czym prędzej zawróci, ale będzie za późno. Ola zdąży zauważyć, że seniorka zobaczyła jej intymną scenę z kochankiem. Szybko zareaguje. 

Przeczytaj: M jak miłość. Opiekunka Józefa Modrego marnie skończy. Policja z Lipnicy złapie bezwzględną Olę

W 1537 odcinku "M jak miłość" Ola przerwie gorące spotkanie z kochankiem i natychmiast wsiądzie w samochód. Popędzi za Barbarą. Będzie jechała wprost na seniorkę, czego ta nie zobaczy, bo będzie szła tyłem. Przejedzie tuż obok niej, prawie strącając ją z drogi. Ola nie zdecyduje się na wjechanie w Mostowiakową, bo wymyśli lepszy sposób na pozbycie się jej. Szybko dojedzie do Grabiny i powie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) oraz Arturowi (Robert Moskwa), że Barbara zwariowała i wymyśla niestworzone historie. Dzięki temu, kiedy Basia dotrze do domu, rodzina będzie myślała, że kłamie i jest zazdrosna o Olę i Modrego. 

Najnowsze