M jak miłość, odcinek 1537: Józef Modry odkryje, że opiekunka Ola chce go zabić! Nie zdąży wezwać Barbary na pomoc

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1537: Józef Modry odkryje, że opiekunka Ola chce go zabić! Nie zdąży wezwać Barbary na pomoc

M jak miłość, odcinek 1537: Józef Modry odkryje, że opiekunka Ola chce go zabić! Wezwie Barbarę na pomoc? - ZWIASTUN

2020-10-27 8:26

W 1537 odcinku "M jak miłość" Józef Modry (Stefan Friedmann) zginie, a jego opiekunka Ola (Magdalena Rembacz) zabije go zgodnie z planem? Bezwzględna oszustka namówiła już seniora na ślub, dzięki temu, że stale truje go lekami, a Modry jest tak otumaniony, że nie ma siły się jej przeciwstawić. Nadejdzie jednak chwila, w której Józef zrozumie jak niebezpieczna jest Ola. Nareszcie w 1537 odcinku "M jak miłość" dostrzeże w niej nieobliczalną psychopatkę, zdolną do morderstwa. Czy jednak nie będzie za późno i Modry zdoła wezwać na pomoc choćby Barbarę (Teresa Lipowska)? Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Plan opiekunki Modrego w "M jak miłość" jest wyjątkowo okrutny i przebiegły! Ola zjawiła się w Grabinie, bo namierzyła samotnego staruszka z pokaźnym majątkiem. Razem ze swoim wspólnikiem, z którym kontaktuje się tylko przez telefon, wpadła na pomysł, żeby okraść Józefa ze wszystkiego. Na drodze stanęła jej jednak Barbara, która od początku wiedziała, że z Olą jest coś nie tak.

Sytuację w "M jak miłość" skomplikuje też testament Modrego, który opiekunka bez trudu znalazła! Tak dowiedziała się, że po śmierci Józefa wszystko - dom, pieniądze i mieszkanie w Warszawie - odziedziczy właśnie Barbara i miejscowa parafia w Lipnicy, czyli ksiądz (Maciej Damięcki). Dlatego Ola zaplanowała ślub z Modrym i straszny wypadek, żeby się później go pozbyć.

Patrz też: M jak miłość. Opiekunka Józefa Modrego marnie skończy. Policja z Lipnicy złapie bezwzględną Olę

Ale w 1537 odcinku "M jak miłość" Józef przejrzy zamiary swojej opiekunki. Choć pod wpływem leków, jakimi psychopatka go truje, ostatnio nie był sobą, ciągle spał i był jakby odurzony, to nagle odzyska świadomość. Podsłucha rozmowę Oli ze wspólnikiem, która wzbudzi jego strach. Poza tym w 1537 odcinku "M jak miłość" na własnej skórze przekona się do czego jest zdolna kobieta, której zaufał, wpuścił do swojego domu i powierzył życie. Modry w końcu zorientuje się, że Ola jest niebezpieczna i chce go zabić.

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Nie czekając aż dojdzie do tragedii w 1537 odcinku "M jak miłość" Józef chwyci za telefon, żeby napisać SMS-a do Barbary."Basiu, pomocy, jestem w niebezpieczeństwie"!

Niestety okrutna Ola w 1537 odcinku "M jak miłość" zauważy to, zabierze mu komórkę i nie pozwoli, żeby Modry porozmawiał z przyjaciółką. Na domiar złego niemal siłą wciśnie Modremu kolejne leki do buzi. Tym razem tak dobierze dawkę, żeby zabić Józefa! Niedługo potem staruszek straci przytomność...Na szczęście w 1537 odcinku "M jak miłość" Barbara zauważy połączenie od Modrego. I wyśle na ratunek Artura Rogowskiego (Robert Moskwa)!

Sprawdź też: M jak miłość. Artur Rogowski nie uratuje Józefa Modrego przed śmiercią? Opiekunka Ola go otruje! - WIDEO

M jak miłość odc. 1537. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1537. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
M jak miłość odc. 1537. Ola (Magdalena Rembacz), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1537. Ola (Magdalena Rembacz), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1538. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1538. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
M jak miłość odc. 1537. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: tvp/vod M jak miłość odc. 1537. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze