M jak miłość, odcinek 1535: Kamil dostanie zawału przez dziecko. Magda sprowadzi pomoc - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Kamil dostanie zawału przez dziecko. Magda sprowadzi pomoc - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1535: Kamil dostanie zawału przez dziecko. Magda sprowadzi pomoc - ZDJĘCIA

W 1535 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) będzie w takiej panice z powodu przylotu 5-letniej córeczki Poli (Hania Nowosielska), że znajdzie się na granicy zawału! Na szczęście nie będzie w tym czasie sam, tylko z Magdą (Anna Mucha), która natychmiast sprowadzi pomoc. Tym razem wydaje się, że zwykle podstępny, mecenas Gryc niczego nie będzie udawał, tylko naprawdę znajdzie się na granicy życia i śmierci... Jak pomoże mu Magda przekonamy się już w 1535 odcinku "M jak miłość" - teraz zobacz ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" Magda znów umówi się w tajemnicy przed mężem (Krystian Wieczorek) z Kamilem. Nakłoni ją do tego załamany głos dawnego kochanka, który dosłownie będzie błagał ją o pomoc. Para spotka się pod blokiem, w którym mieszkają Budzyńscy, a Kamil będzie naprawdę żałośnie wyglądał... Co się stanie z cynicznym mecenasem? 

- Przyszedłem, bo… jestem w kropce. Dziś przylatuje Pola, mam ją odebrać z lotniska... Nie spałem całą noc! - zacznie utyskiwać do Magdy Gryc w 1535 odcinku "M jak miłość". I ze słowa na słowo będzie faktycznie wyglądał coraz marniej...

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

- Jeszcze chwila, a zejdę na zawał… - zacznie jęczeć Kamil, a Magda natychmiast zrobi się czujna. 

Kamil będzie umierał ze strachu w 1535 odcinku "M jak miłość" z powodu przylotu swojej rodzonej córki Poli, o której istnieniu miał średnie pojęcie, a w życiu nie widział jej na oczy! Jednak bardzo zajęta robieniem kariery matka dziewczynki "sprzeda" mu dziecko, oczekując, że się odpowiednio nim zajmie!

- Widziałem ją ze dwa, może trzy razy - i to dawno temu. Do tego jestem egocentrykiem i narcyzem, kocham swoje wygodne życie… Magda, cholera, jak ja mam być dla tej małej ojcem?!

Magda w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie właściwą osobą na właściwym miejscu. Nie tylko szybko zorganizuje Kamilowi pomoc w postaci Andrzeja, który będzie witał Polę na lotnisku razem z nieszczęsnym tatusiem, ale i szybko znajdzie dla nich dom! Andrzej natychmiast wpadnie w oko małej Poli jako najlepszy tata, a Kamil przeprowadzi siebie i córkę do domu Joasi na Wietrzną. Gryc nie dostanie zawału w 1535 odcinku "M jak miłość", ale będzie na to mocno pracował - wszystkie lęki i smutki zacznie zapijać alkoholem, brnąc dalej z równi pochyłej... Czy Kamil ostatecznie straci córkę na rzecz Budzyńskich?

- Kamil jest rozbity początkowo i nie wie zupełnie jak sobie poradzić z tą małą, piękną księżniczką - przyznaje Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". - To jest zrujnowane życie kompletnie! Wszystko się załamało, plany się posypały i nic się nie uda! - zdradził Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze