M jak miłość, odcinek 1535: Córka Kamila doprowadzi Magdę do łez. Ona nigdy nie będzie miała dziecka - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Córka Kamila doprowadzi Magdę do łez. Ona nigdy nie będzie miała dziecka - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1535: Córka Kamila doprowadzi Magdę do łez. Ona nigdy nie będzie miała dziecka - WIDEO

2020-10-20 20:50

W 1535 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zaleje się łzami, a jej serce rozpadnie się kiedy zobaczy jaka śliczna jest córka Kamila (Marcin Bosak). 5-letnia Pola (Hania Nowosielska), uśmiechnięta dziewczynka o wyglądzie aniołka, zaraz po wylądowaniu w Warszawie oczaruje wszystkich. Przyjedzie po nią zestresowany Gryc i Andrzej (Krystian Wieczorek). Obaj zajmą się nią do czasu przyjścia Magdy. W 1535 odcinku "M jak miłość" Budzyńska przeżyje załamanie, kiedy zobaczy rozkoszną Polę. Zrozumie, że coś ją w życiu omija, a przecież to ona, gdyby nie straciła ciąży lata temu, mogła być teraz matką dziecka Kamila...

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" Magda wreszcie będzie miała okazję zobaczyć Polę. Kamil poprosi ją nawet, aby pojechała z nim na lotnisko, jednak dawno ustalony termin egzaminu na to nie pozwoli. Dlatego też Gryc weźmie ze sobą Andrzeja. Mała Pola od razu polubi Budzyńskiego. Okaże się być bardzo komunikatywną dziewczynką, która lubi ludzi. Pomimo tego, Kamil cały czas będzie zestresowany nową sytuacją. W 1535 odcinku "M jak miłość" Magda po zdanym egzaminie przyjdzie zobaczyć się z Polą. Jej serce zabije mocniej, kiedy spojrzy w oczy małej dziewczynce. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1536: Córka Kamila wpadnie pod samochód! Dziecko zrujnuje mu życie - WIDEO

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

W 1535 odcinku "M jak miłość" Magda zobaczy jak fajnym dzieckiem jest Pola. Od razu wniesie dużo uśmiechu i radości w domu Budzyńskich. Zauważy także, że Andrzej całkowicie się przy niej zmienił. Będzie czule opiekował się dzieckiem, zupełnie naturalnie wymyśli jak się z nią bawić i spędzać czas. To da Magdzie do myślenia. Wieczorem w 1535 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma i wyzna, że chciałaby mieć dziecko. Z nostalgią spojrzy w okno i przypomni sobie czasy, kiedy sama spodziewała się dziecka z nikim innym, jak z Kamilem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Oto dziecko Kamila. Kim jest Pola i jej matka, była kochanka Gryca? WIDEO

W 1535 odcinku "M jak miłość" w Magdzie odżyją wspomnienia. Przypomni sobie ból po stracie dziecka. Było to jeszcze na studiach, kiedy szaleńczo zakochała się w Kamilu. Zaszła z nim w ciążę, ale niestety poroniła. Mała Pola okaże się być powodem do dużego bólu Budzyńskiej. W 1535 odcinku "M jak miłość" wyzna Andrzejowi, że chciałaby urodzić mu dziecko. Niestety z jej problemami zdrowotnymi i poprzez fakt, że już raz straciła ciążę, może być to niemożliwe. Magdę dopadnie ogromny żal i smutek. 

M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1535. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany