M jak miłość, odcinek 1534: Leszek wyśmieje żałosne zaloty Anety. Stanie po stronie Olka

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1534: Leszek wyśmieje żałosne zaloty Anety. Stanie po stronie Olka

M jak miłość, odcinek 1534: Leszek wyśmieje żałosne zaloty Anety. Stanie po stronie Olka

W 1534 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) sprawi wielki zawód Anecie (Ilona Janyst). Kiedy żona Olka (Maurycy Popiel) będzie próbowała wykorzystać pacjenta do swoich celów i uwieść, on ją po prostu wyśmieje! Niewątpliwie tym razem wygra "solidarność plemników" i Krajewski stanie murem za swoim lekarzem. I co zrobi upokorzona Aneta w 1534 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1534 - poniedziałek, 19.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1534 odcinku "M jak miłość" Aneta przejdzie do kolejnego "ataku" na Leszka. Żona Olka będzie chciała uwieść pacjenta, żeby wzbudzić zazdrość w swoim mężu, który coraz częściej spogląda w stronę stażystki Kasi (Paulina Lasota).  

Jednak w 1534 odcinku "M jak miłość" zazdrość i podstęp Anety obrócą się przeciwko niej! Leszek nie tylko nie będzie zainteresowany amorami z panią doktor, ale jeszcze ją zwyczajnie wyśmieje!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1535: Pocałunek Pawła i Ali. Nastolatka będzie chciała czegoś więcej- ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1534 ZWIASTUN. Aneta dowie się o chorobie matki. Olek przyzna się do romansu z Kasią. Aleksandra oszukana przez kochanka

Kiedy po wyjściu z sali Olka w 1534 odcinku "M jak miłość", Aneta zacznie czule gładzić Leszka po ramieniu, biznesmen wypali: - Wiesz, bardzo cię lubię, ale nie chciałbym wchodzić między wasze małżeńskie rozgrywki, a tym bardziej zrobić coś przeciwko doktorowi.  

Aneta będzie mocno zaskoczona reakcją Leszka w 1534 odcinku "M jak miłość", ale nie da po sobie tego poznać. Jedyne wyjście z tej niezręcznej sytuacji jakie jej pozostanie to szczerość i ona to wykorzysta. - No i bardzo dobrze! Chodzi tylko o to, aby podnieść temperaturę naszego związku - pokaże palcami na siebie i odchodzącego Olka. 

- Naprawdę? To się tak da? - Leszek zacznie się śmiać z gierek Anety. 

- Ale spokojnie, ty nie musisz nic robić! Wystarczy, że nie będziesz przeszkadzał... - odpowie żona Olka z pięknym uśmiechem. 

Jak zakończy się ta gierka Anety w 1534 odcinku "M jak miłość"? Czy po wyraźnym odrzuceniu przez Leszka będzie go nadal wykorzystywała do swoich celów, czy zmieni obiekt swoich zalotów? A może pacjent będzie miał dość takiej opieki?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze