M jak miłość, odcinek 1535: Pocałunek Pawła i Ali. Nastolatka będzie chciała czegoś więcej- ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1535: Pocałunek Pawła i Ali. Nastolatka będzie chciała czegoś więcej- ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1535: Pocałunek Pawła i Ali. Nastolatka będzie chciała czegoś więcej- ZDJĘCIA

2020-10-19 21:59

W 1535 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) pocałuje Pawła (Rafał Mroczek)! Jak do tego dojdzie? Zduński uratuje nastolatkę, którą Kinga (Katarzyna Cichopek) zatrudniła jako kelnerkę w "Bistro za rogiem". Zrobi się niebezpiecznie kiedy Ala, Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka) i Hania (Iwona Malinowska) w 1535 odcinku "M jak miłość" wdadzą się w szarpaninę w pijanym klientem. Pocałunek Ali i Pawła będzie dowodem. Ale 18-latka zaproponuje mu coś więcej. Jak zareaguje Zduński?

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" Ala, Ewka i Lilka znajdą się w niebezpieczeństwie! Nastoletnie kelnerki z bistro Kingi z przerażeniem odkryją, że na ławce przed oknami ich mieszkania na zapleczu lokalu śpi jakiś podejrzany, pijany mężczyzna. Postanowią przepędzić go, ale pijak zacznie się stawiać. Efekt będzie taki, że w 1535 odcinku "M jak miłość" awanturnik rzuci się na Ewkę, a Ala stając w obronie przyjaciółki uderzy go w głowę książką.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Magda powie Pawłowi o romansie Piotrka i prawniczki Kamili

To będzie jednak dopiero początek problemów dziewczyn. Bo pijany furiat zagrozi nastolatkom, że zgłosi pobicie na policję. I wtedy przed bistro pojawi się Paweł, który uratuje Alę i Ewkę. Przekupi pijaka, żeby zapomniał o sprawie. Przyjaciółki z bistro uznają Pawła za swojego wybawiciela. Ala będzie chciała mu nawet oddać pieniądze, ale nie oczywiście nie będzie miała z czego. - Prawdziwy z pana macho, od razu poczułam się bezpieczniej... - pochwali Zduńskiego zachwycona Ewka.

Jednak to Ala w 1535 odcinku "M jak miłość" pocałuje Pawła i złoży mu pewną propozycję. Będzie chciała od Zduńskiego czegoś więcej. A jeszcze do niedawna była szaleńczo zakochana w policjancie Rafale (Jakub Kucner). - A może zostanie pan naszym osobistym bodyguardem?- zaproponuje swojemu wybawcy. - Nie dziewczyny! Chociaż o tym marzę! - uśmiechnie się Paweł.

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

Zaraz potem w 1535 odcinku "M jak miłość" Ala w dowód wdzięczności postawi Pawłowi ciastko w bistro. Zarumieni się widząc Zduńskiego w towarzystwie Magdy (Anna Mucha). Co nie umknie uwadze przyjaciółki Pawła, która od razu zorientuje się, że coś jest na rzeczy i Ala może nawet zakochała się w Zduńskim.

Nie przegap: Joanna Kuberska odeszła z M jak miłość. Po roku serialowa Julka wróci w nowej roli! Teraz zagra policjantkę

M jak miłość odc. 1535. Ala (Alicja Ostolska), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Ala (Alicja Ostolska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1535. Ala (Alicja Ostolska), Paweł (Rafał Mroczek), Ewka (Jowita Chwałek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Ala (Alicja Ostolska), Paweł (Rafał Mroczek), Ewka (Jowita Chwałek)
M jak miłość odc. 1535. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1535. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze