M jak miłość, odcinek 1534: Jakub będzie podrywał Izę. Znów zakochał się w żonie Marcina?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1534: Jakub będzie podrywał Izę. Znów zakochał się w żonie Marcina?

M jak miłość, odcinek 1534: Jakub będzie podrywał Izę. Znów zakochał się w żonie Marcina?

2020-10-18 10:55

W 1534 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zrobi ogromne wrażenie na Jakubie Karskim (Krzysztof Kwiatkowski). Przyjaciel Marcina (Mikołaj Roznerski), a zarazem jego wspólnik w agencji detektywistycznej już kiedyś spotykał się z Izą i był w niej nieszczęśliwie zakochany. Długo Jakub łudzi się, że Iza odwzajemni jego życie. Po ślubie Chodakowskich wydawało się, że Karski odpuścił. Nic bardziej mylnego, bo w 1534 odcinku "M jak miłość" Jakub będzie coraz bardziej zazdrościł Marcinowi żony. I zacznie podrywać Izę...

"M jak miłość" odcinek 1534 - poniedziałek, 19.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Jakub z "M jak miłość" kiedyś byli naprawdę blisko. Dwa lata temu spotykali się, chodzili razem na randki, a dzięki Karskiemu, który wtedy był jeszcze policjantem Iza czuła się bezpiecznie po ucieczce od psychopaty Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Ponieważ wtedy Marcin romansował z Ania (Maria Pawłowska), Jakub nie miał żadnych wyrzutów sumienia, że podrywał ukochaną przyjacielowi. Od tego czasu jednak sporo się zmieniło. Po ślubie Izy i Marcina wspólnik Chodakowskiego długo ukrywał swoje uczucia do jego żony.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1534: To spotkanie Izy i Michała zmieni wszystko. Połączy ich coś więcej! Marcin będzie miał powód do zazdrości

W 1534 odcinku "M jak miłość" Jakub, który wciąż będzie samotny i nie znajdzie sobie dziewczyny znów zacznie interesować się Izą. Wystarczy, że Chodakowska wpadnie z wizytą do ich agencji detektywistycznej, żeby Karski zupełnie stracił głowę. Od razu zwróci uwagę na urodę Izy, jej świetny wygląd pierwszego dnia pracy w agencji wydawniczej. - O Marcin, uważaj, bo zaraz ci poderwą żonę w tej nowej agencji... - rzuci do przyjaciela. Ale sam będzie zauroczony Izą bardziej niż powinien. - Spokojnie. Trzymam rękę na pulsie, podobno pracuję w najlepszej agencji detektywistycznej w tym mieście - uprzedzi go Marcin.

M jak miłość, odcinek 1534 ZWIASTUN. Aneta dowie się o chorobie matki. Olek przyzna się do romansu z Kasią. Aleksandra oszukana przez kochanka

Jakub w 1534 odcinku "M jak miłość" wymieni z Izą niewinne uśmiechy, zaproponuje jej kawę, ale cały czas nie będzie mógł oderwać o niej wzroku. - Masz świetną żonę, wiesz? Farciarzu! - zauważy wyraźnie zazdrosny o to, że Iza jednak wybrała Marcina, że nie zdołał jej zdobyć kiedy umawiali się na randki. - Oj wiem, wiem... - przyzna Marcin.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1535: Magda w ciąży z Andrzejem? Urodzi mu dziecko mimo ogromnego zagrożenia

Jak daleko posunie się Jakub w relacjach z Izą i czy Marcin będzie miał naprawdę powody do zazdrości? To się okaże, ale w 1534 odcinku "M jak miłość" Iza dołączy do detektywów podczas ich tajnej akcji przeciwko agentowi ubezpieczeniowemu! Oszust Rafał (Wojciech Chorąży) omota Aleksandrę Chodakowską i wyciągnie od niej sporo pieniędzy!

M jak miłość odc. 1534. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Jakub (Krzysztof Kwiatkowski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1534. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Jakub (Krzysztof Kwiatkowski)
M jak miłość, odcinek 1534: Marcin (Mikołaj Roznerski), Jakub (Krzysztof Kwiatkowski)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1534. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Jakub (Krzysztof Kwiatkowski), Rafał (Wojciech Chorąży)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1534. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Jakub (Krzysztof Kwiatkowski), Rafał (Wojciech Chorąży)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze