M jak miłość, odcinek 1532: Bartek będzie z Natalką w chwili największego dramatu! Połączy ich coś więcej?  - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Bartek będzie z Natalką w chwili największego dramatu! Połączy ich coś więcej? - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka i Bartek będą razem po zdradzie jej męża? Połączy ich coś więcej - ZWIASTUN

W 1532 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arek Smoleński) będzie stał murem przy Natalce (Marcjanna Lelek) w najgorszym momencie jej życia! Małżeńskie problemy szwagrostwa połączą ich zapewne jeszcze zanim przylecą z Australii do Grabiny. Bartek będzie miał dość obcego kraju i Uli (Iga Krefft), a Natalka już będzie pewna, że Franek (Piotr Nerlewski) ją zdradza. Czy kluczowy moment w życiu Mostowiakówny w 1532 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do połączenia dwóch zagubionych serc?

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka zwierzy się Barbarze (Teresa Lipowska) ze swoich małżeńskich problemów. Mostowiakówna wyzna, że Franek (Piotre Nerlewski) znowu ją zdradza a ona już całkiem sporo wie na temat jego kochanki.  

- Wiem tylko, że ta kobieta jest Polską i jakiś czas temu przyleciała do Australii i wtedy się to wszystko zaczęło - wyzna Natalka Barbarze w sadzie Lucjana.

Jakiś czas później w 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka dowie się, że rywalka przyjeżdża do Warszawy i zdecyduje na konfrontację. O pomoc w tej sprawie poprosi Bartka, który będzie nie tylko rozumiał jej problem, ale i chętnie jej towarzyszył.  

M jak miłość, odcinek 1532: Budzyński załatwi Kamila, a Bartek zwiąże się z Natalką - ZWIASTUN

- To, co podwieziesz mnie do Warszawy? - smutna Natalka stanie w drzwiach warsztatu szwagra w 1532 odcinku "M jak miłość".

- Natka, to nie jest dobry pomysł - odpowie jej serio Bartek.

- Ale ja muszę tam jechać - Natalka postawi na swoim w 1532 odcinku "M jak miłość.

Koszmarne odkrycie, jakiego dokona Natalka w 1532 odcinku "M jak miłość" zrujnuje jej życie. A będzie to tylko początek tragicznych zdarzeń... Czy Bartek będzie Natalce towarzyszył w nieszczęściu jako szwagier, czy może te dwa złamane serca połączy coś więcej?

Najnowsze