​M jak miłość: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm ​M jak miłość: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

​M jak miłość: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

W "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) przeżyje wielki dramat! Jej ukochany mąż Franek (Piotr Nerlewski), który przez ostatnie miesiące oszukiwał ją i zdradzał, zrobi coś jeszcze gorszego! Kiedy załamana Natalka wróci do Grabiny, Franek zabierze ich córeczkę Hanię (Maja Marczak) i zniknie! Przerażona wnuczka Barbary (Teresa Lipowska) nie będzie miała pojęcia co zrobić- Franek zniknie gdzieś w Australii z jej jedynym dzieckiem. Jeden telefon od Uli (Iga Krefft) zmieni życie Natalki i małej Hani! Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość" zobaczymy dramatyczny zwrot akcji problemach małżeńskich Natalki! Mąż Franek, przed którego kłamstwami i zdradą Mostowiakówna uciekła do domu, do Grabiny zabierze jej to co najważniejsze - dziecko!

Przypomnijmy - to nie będzie pierwszy raz w "M jak miłość" , kiedy Natalka cierpi przez Franka. Jego zdrady i nieustające ciągoty do tej samej osoby, od zawsze raniły serce młodej Motowiakówny. Z tego też powodu Natalka w objęcia babci od męża uciekała. Ale tym razem Franek posunie sie do czegoś strasznego - tak naprawdę porwie małą Hanię!

M jak miłość, odcinek 1532 WIDEO. Kamil ma dziecko, które porzucił! Jeden telefon zmieni życie Magdy

Podczas rodzinnego spotkania w domu Barbary w jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość" , Natalka odbierze telefon od siostry. I zaniemówi, kiedy usłyszy, że Franek zabrał gdzieś małą Hanię i zniknął z nią bez śladu! 

Natalka wpadnie do słynnej kuchni Barbary w "M jak miłość" i krzyknie: - Dzwoniła Ula. Franek zabrał Hanię i pojechali gdzieś nie wiadomo dokąd! 

- Natalka jest mocno pokrzywdzona przez los. Ma trudną przeszłość, trudne dzieciństwo i tak łaknie tej miłości wszędzie, a ciągle dostaje bęcki - komentuje dramat swojej bohaterki Marcjanna Lelek w "kulisach M jak miłość".  

Niebawem w "M jak miłość" okaże się, że małą Hanię też dotknie straszna trauma i straci mamę? 

M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Justyna (Olga Kalicka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość odc. 1537. Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1537. Natalka (Marcjanna Lelek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze