M jak miłość, odcinek 1532: Barbara usłyszy od Natalki straszne słowa! Wróciła z traumą i przestała kochać Franka - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Barbara usłyszy od Natalki straszne słowa! Wróciła z traumą i przestała kochać Franka - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1532: Barbara usłyszy od Natalki straszne słowa! Wróciła z traumą i przestała kochać Franka - WIDEO

W 1532 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) przeżyje kolejną tragedię w swojej rodzinie. Jej kochana wnuczka Natalka (Marcjanna Lelek) wróci z Australii z Bartkiem (Arek Smoleński), bez Franka (Piotr Nerlewski) i z potworną traumą! Barbara dowie się od niej, że przestała kochać męża i dlaczego... Dramat babci potęgować będzie fakt, że to nestorka rodu Mostowiaków niegdyś namawiała Natalkę na ten związek. A w 1532 odcinku "M jak miłość" zostanie z tego małżeństwa ruina!

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka ucieknie od męża prosto w ramiona babci Barbary. To jej właśnie wypłacze wszystkie smutki, których doświadczyła z niewiernym i kłamliwym mężem. Barbara spróbuje załagodzić sytuację, ale okaże się, że nawet ona jest bezsilna. Co się wydarzy? 

- Wracaj tam, zabieraj Hanię i przywieź ją tutaj do nas! - Barbara wyrzuci z siebie rozpaczliwe zaproszenie, przerażona historią Natalki i Franka. - Tu jest wasz dom! - doda zdecydowanie Mostowiakowa. I będzie miała rację bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, bo Hania (Maja Marczak) pod opieką Franka nie będzie bezpieczna!

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

- Natalka ucieka do Grabiny bo w Australii spotkało ją coś bardzo złego - zdradza Marcjanna Lelek, odtwórczyni roli Natalki w "Kulisach M jak miłość". A jej serialowa Natalka w 1532 odcinku "M jak miłość" powie babci ważne słowa: - Będę się musiała zmierzyć z tym, no wiesz z tą przeszłością.    

- Właściwie, babciu tylko tobie mogę to powiedzieć - zdradza słowa Natalki do Barbary Lipowska w "Kulisach M jak miłość". Jej bohaterka może dramat Natalki przezywać jeszcze bardziej, ponieważ poczuwa się do pewnej odpowiedzialności za jej związek z Frankiem. Kiedyś namawiała ją, aby właśnie temu mężczyźnie zaufała...

Jak dojdzie do tego, ze Natalka przestanie kochać Franka? W końcu para ma burzliwą przeszłość, nie raz już się schodzili i rozchodzili, z tego samego powodu zresztą... Ale tym razem stanie się coś - zdaniem Natalki w 1532 odcinku "M jak miłość" - nieodwracalnego!

- Kiedy Natalka przyjeżdża do Grabiny nie chce mówić nikomu, co się wydarzyło, dlatego, że jest taka szansa, że ona byłaby w stanie Frankowi wybaczyć. Ale myślę, że Natalka przegrała i to już jest koniec - ujawnia Lelek w "Kulisach M jak miłość".  

Szczęście w nieszczęściu Natalki, że ma dokąd wrócić i otrzymać wsparcie. Tak uważają zresztą obie gwiazdy "M jak miłość", grające Barbarę i Natalkę i mówią o tym szczerze w "Kulisach" serialu. 

- Babcia jest zdecydowanie tą osobą w rodzinie, do której wszyscy zwracają się po pomoc. Bo jest mądra - komentuje postawę Barbary i działanie Natalki Marcjanna Lelek w "Kulisach M jak miłość".  - Jest czuła, wyrozumiała... To osoba, której najbardziej się ufa - dodaje aktorka. 

- Powrót do domu po dłuższej nieobecności, po wielkich przeżyciach, jest czasem bardzo trudny. Myślę, że do tego domu i do takiego domu, jaki reprezentuje rodzina Mostowiaków, śmiało może wrócić. Ona wie, że tu są tu wszyscy do niej bardzo pozytywnie nastawieni i na pewno jej pomogą - dodaje Lipowska w "Kulisach M jak miłość". 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze