M jak miłość, odcinek 1531: Makabryczny wypadek Ali. Będzie chciała się zabić przez Rafała - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1531: Makabryczny wypadek Ali. Będzie chciała się zabić przez Rafała - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1531: Makabryczny wypadek Ali. Będzie chciała się zabić przez Rafała - WIDEO

2020-10-06 19:10

W 1531 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) spowoduje wypadek w Grabinie! Zakochana w policjancie Rafale (Jakub Kucner) nastolatka nie pogodzi się z myślą, że jej brata Roberta (Filip Gurłacz) zabił ojciec Rafała, że Stadnicki tak długo ją oszukiwał. Tuż przed ostatnią maturą w 1531 odcinku "M jak miłość" Ala znów się zbuntuje. A kiedy po egzaminie odwiedzi grób Roberta i spotka tam Rafała nie wytrzyma. Oskarży policjanta, że ją wykorzystał. Zaraz potem z powodu Rafała zbuntowana 18-latka doprowadzi do wypadku. Zobaczcie WIDEO z tej sceny.

"M jak miłość" odcinek odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Wypadek Ali w 1531 odcinku "M jak miłość" będzie wyjątkowo dramatycznym finałem całej serii nieszczęśliwych zbiegów okoliczności. Zakochana Ala nie poradzi sobie ze swoimi uczuciami po tym jak dowiedziała się, że to ojciec Rafała, pedofil Stadnicki (Henryk Niebudek), zamordował jej brata Roberta. Nie tylko policjant, ale także wujek Ali, ksiądz (Maciej Damięcki), od dawna ukrywali przed nią prawdę.

Rozpacz nastolatki będzie tak wielka, że w 1531 odcinku "M jak miłość" w dniu ostatniej matury z języka polskiego zamknie się w swoim pokoju na plebanii i uprzedzi proboszcza, że nie podejdzie do egzaminu. Ksiądz wpadnie w panikę, ale sytuację uratuje Lilka (Monika Mielnicka) i Ewka (Jowita Chwałek).

Dzięki przyjaciółkom w 1531 odcinku "M jak miłość" Al nie rezygnuje z matury. Lilka przekona też Alę, że nie powinna z góry osądzać Rafała, bo policjant nie odpowiada za zbrodnię ojca. Jedyne co można mu zarzucić to kłamstwo. Ale przez to dziewczyna nie może przecież przekreślać swojej przyszłości.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1531: Dramat Barbary! Psychopatka Ola zmusi Józefa Modrego do ślubu i zabije podczas ceremonii!

M jak miłość. Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Makabryczny wypadek

Po wyjściu ze szkoły Ala w 1531 odcinku "M jak miłość" pójdzie na cmentarz na grób Roberta. Tam przypadkiem zobaczy Rafała. Znów nie zdoła zapanować nad swoim gniewem. Miłość o policjanta zmieni się nienawiść. - Chciałeś moim kosztem zaspokoić swoje sumienie - rzuci przez łzy.

Po chwili odejdzie i pocieszenia poszuka w pubie przy alkoholu. W 1531 odcinku "M jak miłość" Ala wpadnie w ramionach Mikołaja (Jan Przanowski), który będzie chciał czegoś więcej. A kiedy dziewczyna go odtrąci, nastolatek krzyknie, że wcale się nie dziwi policjantowi, który jej nie chciał. Po tych słowach Ala poczuje, że jej życie straciło sens.

- Ala chciałaby zniknąć! Czuje wielką pustkę i nie wie co będzie dalej - powiedziała Alicja Ostolska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość. Magda znów zostanie matką! Razem z Kamilem będzie wychowywać dziecko

W końcu w 1531 odcinku "M jak miłość" Ala ukradnie auto wujka i spowoduje groźny wypadek. Sonia (Barbara Wypych) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński), którzy ruszą za nastolatką w pościg. Ksiądz i przyjaciele Ali będą podejrzewać, że zrobi coś głupiego, że będzie chciała się zabić. W ostatniej chwili policjanci wyciągną ranną Alę z rozbitego samochodu po wypadku...

M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał Stadnicki (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał Stadnicki (Jakub Kucner)
M jak miłość, odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość, odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Sonia (Barbara Wypych), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Sonia (Barbara Wypych), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze