M jak miłość, odcinek 1530: Marysia znajdzie dowód, że Kinga zażywa silne leki! Przerażające odkrycie Zduńskiej

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1530: Marysia znajdzie dowód, że Kinga zażywa silne leki! Przerażające odkrycie Zduńskiej

M jak miłość, odcinek 1530: Marysia znajdzie dowód, że Kinga zażywa silne leki! Przerażające odkrycie Zduńskiej

2020-10-02 9:57

W 1530 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) odkryje tajemnicę Kingi (Katarzyna Cichopek). Po wyjeździe Piotrka (Marcin Mroczek) zmartwi się, że synowa została zupełnie sama z obowiązkami. Zaniepokoi się również, bo Paweł (Rafał Mroczek) wydawać się będzie za bardzo zainteresowany bratową. W 1530 odcinku "M jak miłość" Marysia odkryje na Deszczowej receptę. Nie będzie miała złudzeń, że Kinga jest na skraju załamania nerwowego. Jakie leki bierze Kinga? Czy przedawkuje? A może będzie jej potrzebny psychiatra?

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1530 odcinku "M jak miłość" Kinga nie nadąży za obowiązkami. Odkąd została sama, bo Piotrek wyjechał do USA, nie może pogodzić opieki nad dziećmi z dbaniem o dom i porządek. Dobija ją też samotność. Nawet najmniejsze rzeczy wytrącą ją z równowagi. W jednej z chwili załamań odwiedzi ją w 1530 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak). Także Marysia poczuje, że musi wkroczyć do życia Zduńskiej i zorientować się, jak radzi sobie bez męża. Nie będzie się jednak spodziewała tego, co odkryje.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1531: Marysia wyzna Barbarze prawdę o Kindze! Będzie chciała się zabić

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

W 1530 odcinku "M jak miłość" Marysia i Artur (Robert Moskwa) dowiedzą się, że jedna z bliźniaczek zachorowała. Będą chcieli pomóc Kindze, ale uprzedzi ich Paweł. To właśnie wtedy Marysia zorientuje się, że syn poświęca zbyt dużo uwagi bratowej i nie jest to spowodowane zwykłą troską. Rozmówi się z synem, a potem razem z Arturem będą musieli przekazać Kindze trudną informację.

- Piotrek niebawem przylatuje. - powie z nadzieją Kinga

- Piotrek nie przyleci. - odpowie szczerze Artur w 1530 odcinku "M jak miłość" 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Barbara przekona Natalkę, żeby po zdradzie zostawiła Franka i zabrała mu córkę Hanię

Informacja w 1530 odcinku "M jak miłość" będzie dla Zduńskiej ciosem. Marysia zauważy w jakim stanie jest Kinga. Kiedy położą dzieci spać, będzie chciała z nią porozmawiać.

- Nie mam siły rozmawiać o Piotrku. - wyzna załamana Kinga.

1530 odcinku "M jak miłość"Marysia podejdzie do szafki nocnej, bo usłyszy dźwięk dzwonka telefonu. Wtedy zauważy receptę. Jako lekarz, będzie wiedziała co oznacza tajemnicza nazwa napisana na kartce. Będzie w szoku kiedy odkryje, że synowa zażywa antydepresanty. Czy Kindze będzie potrzebna pomoc psychiatryczna? Dowiemy się już w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze