M jak miłość, odcinek 1530: Kinga załamie się psychicznie! Piotrek do niej nie wróci - ZWIASTUN

i

Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1530: Kinga załamie się psychicznie! Piotrek do niej nie wróci - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1530: Kinga załamie się psychicznie! Piotrek do niej nie wróci - ZWIASTUN

2020-09-30 18:43

Kinga (Katarzyna Cichopek) w 1530 odcinku "M jak miłość" ostatecznie podda się i totalnie załamie. Nie będzie miała już żadnych złudzeń - Piotrek (Marcin Mroczek) do niej nie wróci, bo wybrał seksowną koleżankę Kamilę (Anna Gorajska)! Tęsknota, cierpliwość i oddanie rodzinie Kingi nie zostaną wynagrodzone - wygra seksowna, młodsza i bogatsza kobieta. Czy w 1530 odcinku "M jak miłość" kompletna głupota Piotrka spowoduje, że jego żona rozłoży się psychicznie na łopatki? Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Kinga w 1530 odcinku "M jak miłość" nie będzie już na skraju załamania psychicznego - ona po prostu załamie się. Wierna zona, najlepsza matka na świecie i dzielna bizneswoman nie wytrzyma dłużej rozłąki z mężem i podda się. Nawet leki na uspokojenie, które Zduńska zacznie brać garściami już nie pomogą...

- Piotrek niebawem przylatuje - będzie jeszcze cieszyła się Kinga w 1530 odcinku "M jak miłość". Ale tylko do chwili, aż usłyszy od teścia (Robert Moskwa) straszne słowa: - Piotrek nie przyleci.

Zobacz koniecznie: ​M jak miłość. Tragedia u Marcina Mroczka po rozstaniu z ukochaną. Pomogła mu modlitwa i brat Rafał

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Ten moment w 1530 odcinku "M jak miłość" będzie przełomowy dla Kingi. Niestety, w złym tego słowa znaczeniu - puszczą jej wszystkie nerwy i hamulce. Jej szloch widzowie zapamiętają na długo!

Przełomowy dla Kingi 1530 odcinek "M jak miłość" będzie także niezwykle istotny w życiu Pawła. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zabroni mu spotykać się z Kingą, zwłaszcza sam na sam. Nie wyczuje, że rozpad małżeństwa jej syna wynikać będzie nie z działań zakochanego w Kindze brata, a z jego własnej głupoty i nieodpowiedzialności. Czy Paweł posłucha matki, czy jednak uratuje Kingę, zanim zrobi coś ostatecznego?

Czytaj też: Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka - WIDEO

Najnowsze