M jak miłość, odcinek 1530: Furia Pawła. Zaatakuje Marysię przez wysokoki Piotrka w USA

i

Autor: Youtube M jak miłość, odcinek 1530: Furia Pawła. Zaatakuje Marysię przez wysokoki Piotrka w USA

M jak miłość, odcinek 1530: Furia Pawła. Zaatakuje Marysię przez wyskoki Piotrka w USA

2020-09-24 12:54

W 1530 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) nie wytrzyma emocji. Nadal będzie starał się pomagać Kindze (Katarzyna Cichopek) pod nieobecność Piotrka (Marcin Mroczek). Spotyka się to z coraz większą podejrzliwością wśród bliskich. Uczucia Pawła do Kingi odkryje w 1530 odcinku Marysia (Małgorzata Pieńskowska). Zrobi synowi potworną awanturę i w ostrych słowach da mu do zrozumienia, co myśli o jego zauroczeniu. Paweł nie pozostanie jej dłużny. Wygarnie matce, że wszyscy faworyzują brata, a ten doskonale bawi się w USA. Czy konflikt doprowadzi do rozpadu rodziny Zduńskich?

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek, 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1530 odcinku "M jak miłość" czeka nas wielka awantura w rodzinie Zduńskich. Kiedy Kinga powie Pawłowi, że jedna z bliźniaczek jest chora, natychmiast zaoferuje swoją pomoc. To nie pierwszy raz, kiedy Paweł zastępuje w obowiązkach brata. Piotrek od jakiegoś czasu przebywa w USA i coraz mniej martwi się o rodzinę. Zrozpaczona Kinga pojedzie z dzieckiem i szwagrem do lekarza, odrzucając tym samym próbę pomocy Marysi i Artura (Robert Moskwa). Matka bliźniaków zauważy, że syn za bardzo wczuł się w rolę męża i ojca, którą powinien sprawować Piotrek.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1530: Przebiegła Anka dopnie swego! Wreszcie zdobędzie coś, co Magda chciała ukryć

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

w 1530 odcinku "M jak miłość" Marysia wkroczy do akcji, osobiście oddzielając Pawła od Kingi. Kiedy ten będzie chciał wracać do Kingi, zainterweniuje.

- Nie jedź na Deszczową beze mnie... - powie wymownie matka, co zdenerwuje mężczyznę.

- (...) W czym jeszcze chcesz zastąpić Kindze Piotrka? - dogada Marysia.

W 1530 odcinku "M jak miłość" Paweł wpadnie w szał. Nie będzie rozumiał, dlaczego obrywa się jemu, a Piotrek uchodzi za świętego.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1530: Kamil nie odpuści sobie Magdy! Z pomocą Anki urządzi niezły cyrk na kolejnej imprezie w Grabinie

W 1530 odcinku "M jak miłość" wygarnie matce co sądzi o całej sytuacji.

- Dlaczego wszyscy martwią się o mnie, a Piotrka traktują jak świętą krowę? To on tutaj powinien być! Odwozić Kingę do szpitala i usypiać swoje dzieci! - wykrzyczy.

Paweł będzie podejrzewał, że Piotrek wcale nie jest wierny Kindze i wypomni mu to, kiedy brat wróci z USA. Oskarży go, że świetnie się bawił w Stanach, podczas gdy Kingę zostawił z czwórką dzieci. To doprowadzi do kolejnej afery. Jak odkrycie Marysi w 1530 odcinku "M jak miłość" wpłynie na losy Zduńskich? Tego dowiemy się po powrocie Piotrka.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze