M jak miłość, odcinek 1528: Lilka oszuka własną matkę! Doprowadzi Krystynę do rozpaczy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1528: Lilka oszuka własną matkę! Doprowadzi Krystynę do rozpaczy

M jak miłość, odcinek 1528: Lilka oszuka własną matkę! Doprowadzi Krystynę do rozpaczy

2020-09-24 14:48

Odcinek 1528 "M jak miłość" można nazwać serią "mówek" motywacyjnych Lilki (Monika Mielnicka). W jednej z nich zdecydowanie przeholuje i okłamie własną matkę (Dorota Chotecka)! Krystyna zaleje się przez córkę rzewnymi łzami... Jakie kłamstwa usłyszy od córki znękana przez los i Banacha (January Brunov) teściowa Mateusza (Krystian Domagała) w 1528 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1528 - poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1528 odcinku "M jak miłość" Lilka uwierzy, że nie tylko będzie, ale w zasadzie już jest panią psycholog. Faktycznie, najmłodsza pani Mostowiak wiele w życiu przeszła - trauma gwałtu i życie w cieniu agresywnego ojca mogły ją wiele nauczyć i jej rady są mądre. Po co więc kłamać i doprowadzać do rozpaczy własną matkę?!  

Rozmowa matki z córką zacznie się w 1528 odcinku "M jak miłość" od sprawy matury, na która wyruszy tego dnia najmłodsza Mostowiakowa. - Mamo, ty się chyba stresujesz bardziej ode mnie! - powie Lilka Krystynie. - Masz rację... - usłyszy w odpowiedzi od mamy.   

Zobacz tez: M jak miłość, odcinek 1528: Mateusz odetnie się od rodziny! Barbara tego nie przeżyje

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

I w tym momencie 1528 odcinka "M jak miłość" w Lilkę jakby "diabeł wstąpił"! Uzna, że powinna mamę tego ranka "zmotywować" i zrobi to, niczym domorosły psycholog. A do tego zacznie zmyślać!

- Wszystko będzie dobrze! Kamilek coraz lepiej się czuje, nawet ojciec w końcu odpuścił! - będzie "ćwierkała" radośnie nakręcona Lilka. Jednak nie będzie miała pojęcia jak bardzo nietrafione są te jej "porady...

Chwilę przed tą rozmową w 1528 odcinku "M jak miłość" Krystyna odbierze telefon od Banacha, który znów zażąda pieniędzy i zaszantażuje byłą żonę ujawnieniem jej przeszłości dzieciom. I tę groźbę spełni, stając do konfrontacji właśnie z Lilką!

Czy ta sytuacja nauczy najmłodszą panią Mostowiak w 1528 odcinku "M jak miłość", żeby nikomu nie dawać fałszywego pocieszenia? Niestety nie - Krystyna wyleje tego dnia przez córkę wiadro łez, a Mateusz ujawni smutną prawdę o swoim ojcu. Jak pocieszać ludzi Lilka chyba jednak będzie musiała jednak nauczyć się na studiach.        

Najnowsze