M jak miłość, odcinek 1509: Pobity Mateusz w szpitalu z Lilką usłyszy straszną diagnozę!

2020-04-07 21:16 jkk
M jak miłość, odcinek 1509: Zmasakrowany Mateusz w szpitalu z Lilką usłyszy straszną diagnozę
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1509: Zmasakrowany Mateusz w szpitalu z Lilką usłyszy straszną diagnozę

W 1509 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) brutalnie pobity przez gwałciciela Lilki (Monika Mielnicka) usłyszy w szpitalu dramatyczną diagnozę! Kolejny atak bezwzględnego gwałciciela Daniela (Szymon Nygard) na Lilkę skończy się dla Mostowiaka tragicznie... Czy przypłaci życiem za dramat swojej narzeczonej? Poruszające sceny walki o życie w szpitalu i tragedię zmasakrowanego Mateusza będziemy już w 1509 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1509 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Mateusz przeżyje napad gwałciciela na swoją ukochaną w 1509 odcinku "M jak miłość"? W ciężkim stanie po starciu z bandytą młody Mostowiak zostanie natychmiast przewieziony do szpitala. Wraz z nim trafi tam tez Lilka...

- Co z nią? - Mateusz będzie interesował się nie własnym życiem, a wyłącznie ukochaną!

- Stan pani Liliany jest stabilny, ale ciąży nie udało się uratować - usłyszy straszną diagnozę lekarza. 

- Słucham?! - Mateusz wpadnie w prawdziwą rozpacz!

M jak miłość odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Autor: tvp/vod

W 1509 odcinku "M jak miłość" przekonamy się jak silna jest miłość Mateusza do Lilki. i Jak wielkie ma serce młody Mostowiak, który nawet pokochał dziecko gwałciciela, jak własne i zrozpaczony przyjmie wiadomość o stracie. 

Andrzejek (Tomasz Oświeciński), który zdążył uratować Mateusza i Lilkę i z łap brutalnego bandyty będzie cały czas towarzyszł młodym w szpitalu. Ale nawet on nie zdoła poodnieść na duchu zrozpaczonego stratą dziecka Mateusza...

Jak Mateusz przeżyje przerażające wieści od lekarza? Czy sam nie dozna zbyt poważnych obrażeń aby stawić czoło kolejnej tragedii? W niezwykle dramatycznym 1509 odcinku "M jak miłość" na szczęście wydarzy się też coś bardzo dla młodych dobrego!

Najnowsze