M jak miłość, odcinek 1509: Gwałciciel Lilki zabije Mateusza? Dziewczyna ucieknie przed oprawcą

2020-04-03 11:26 jkk
M jak miłość, odcinek 1509: Gwałciciel Lilki zabije Mateusza? Dziewczyna ucieknie przed oprawcą
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1509: Gwałciciel Lilki zabije Mateusza? Dziewczyna ucieknie przed oprawcą

W 1509 odcinku "M jak miłość" rozegrają się dramatyczne sceny! Czy gwałciciel Lilki (Monika Mielnicka) zabije Mateusza (Krystian Domagała)? Dzięki bohaterskiej akcji Mateusza Lilka zdoła uciec przed brutalnym bandytą, którą okazał się kierowca karetki i ratownik Danielem (Szymon Nygard). Czy jednak młodzi nie zapłacą za to najwyższej ceny? Groźne starcie z oprawcą to to, czego Lilka od dnia gwałtu bała się najbardziej... Czy niespodziewana pomoc Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w 1509 odcinku "M jak miłość" uratuje pobitemu Mateuszowi życie?

"M jak miłość" odcinek 1509 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1509 odcinku Lilkę czeka to, czego od dnia gwałtu tak bardzo się boi. W przychodni u mamy zobaczy swojego oprawcę, gwałciciela Daniela. Lilka na ten widok rzuci się do panicznej ucieczki, ale bandyta pobiegnie za nią! Jaką krzywdę zrobi jej tym razem?

Gwałciciel wedrze się do domu w 1509 odcinku "M jak miłość" i znów Lilkę zaatakuje! I tym razem będzie chodziło mu tylko o jej milczenie. Czy bandyta spełni swoją najgorsza obietnicę i zamknie Lilce usta na zawsze?

- Co im powiedziałaś?! Jeśli piśniesz choćby słówko… Przysięgam, zabiję ciebie i tego cholernego gnojka!

Sekundę później w 1509 odcinku "M jak miłość" na brutalnego bandytę rzuci się Mateusz – gotów na wszystko, by tym razem obronić ukochaną! Jednak w starciu z wielkim bandytą, młody Mostowiak nie będzie miał żadnych szans!

I faktycznie, gwałciciel Lilki w 1509 odcinku "M jak miłość" skatuje Mateusza prawie na śmierć! Czy kompletnie zakrwawiony, nieprzytomny Mateusz przeżyje starcie z brutalnym bandytą? Gdyby nie pomoc, która na szczęście nadejdzie, nie miałby żadnych szans! Lilka, korzystając z zamieszania, wybiegnie to na ulicę i wpadnie prosto na Andrzejka. 

- Na pomoc… Błagam, niech mi pan pomoże! - będzie krzyczała przerażona dziewczyna. 

Andrzejek pobiegnie wesprzeć dzielnego Mateusza i faktycznie, jego walka z bandytą przyniesie efekty. Rosły i wściekły Andrzejek potrafi przyłożyć... Za chwilę na ratunek młodym przyjedzie także wezwane za sprawą Lilki . Czy narzeczona młodego Mostowiaka wezwie pomoc do Mateusza? 

Być może Lilka będzie miała taki pomysł w 1509 odcinku "M jak miłość", ale nagle zblednie i złapie się za brzuch – po strasznych ciosach od gwałciciela! 

- Boli mnie… -zdąży wyszptać Lilka.

- Dzwonię po karetkę! - Andrzejek znów uratuje sytuację. 

Lilka w 1509 odcinku "m jak miłość" straci dziecko gwałciciela? W jakim stanie będzie Mateusz po nierównej walce z gwałcicielem? Na szczęście młody Mostowiak szybko dojdzie do siebie.

Najnowsze