M jak miłość, odcinek 1497: Walizka z wielką kasą barze Otara! Policja wtargnie w nocy

2020-02-21 13:24 jkk
M jak miłość, odcinek 1497: Walizka z wielką kasą barze Otara! Policja wtargnie w nocy
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1497: Walizka z wielką kasą barze Otara! Policja wtargnie w nocy

W 1497 odcinku "M jak miłość" w barze Otara (David Gamtsemlidze) znajdzie się walizka z wielką kasą! Trudno będzie ukryć taką gotówkę, nic więc dziwnego, że ciemna nocą wtargnie policja! Kilkanaście tysięcy złotych odkryje Sandra (Anna Oberc) i za jej przyczyną w barze Otara zaczną się wielkie kłopoty... W sprawę zostanie zaangażowany tez Piotrek (Marcin Mroczek). Co odkryją - czy wielka gotówka, znaleziona w 1497 odcinku "M jak miłość" to ukryty efekt ciemnych interesów Gruzina?

"M jak miłość" odcinek 1497 - wtorek 25.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1497 odcinku "M jak miłość" w barze Otara jakimś cudem znajdzie się ogromna kasa! Nie będzie wiadomo do kogo należy, czy ktoś ją tam ukrył, czy zgubił... Czyżby ciemne interesy Otara właśnie miały wyjść na jaw?

Zobacz też: M jak miłość. Joasia spotka się z Małgosią. Córka Mostowiaków straciła pamięć! WIDEO

- Dobry wieczór, przepraszam, że tak późno dzwonię, ale czy szef nie zostawił niczego w barze? Żadnej skórzanej teczki? - zapyta Sandra Otara telefonicznie

- Niczego nie zostawiłem! I nie mogę teraz rozmawiać! - Gruzin szybko zakończy rozmowę

Teczkę z kwotą 11 tysięcy złotych znajdzie podczas zamykania bary Sandra. Sama bardzo potrzebuje gotówki, więc zacznie mocno się zastanawiać: schować, zabrać, oddać?

- Chciałam zapytać, czy z punktu widzenia prawnego "moja kumpela" mogłaby zatrzymać te pieniądze - zapyta Sandra używając zmyślonej "kumpeli" Piotrka. Odpowiedź prawnika będzie jednoznaczna: - Twoja "kumpela" powinna oddać te pieniądze władzom miasta lub policji.

- A jak ich nie odda?

- To twojej "kumpeli" grozi do 3 lat więzienia.

I tak, Sandra w 1497 odcinku zezna na policji, że znalazła kasę w barze. I już wieczorem zjawi się tam funkcjonariusz...

Czytaj również: M jak miłość: Olek w więzieniu, a Aneta świetnie się bawią! Wyciekły ZDJĘCIA z planu

I tak za Sandrą do baru wkroczy policja. Czy funkcjonariusz odkryje ślad ciemnych interesów Otara, czy jeszcze coś ciekawszego? Jakie będą losy kilkunastu tysięcy złotych zobaczymy w 1497 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze