M jak miłość, odcinek 1494: Wojtek nie będzie chciał znać własnej matki. Barbara usłyszy straszne słowa o Małgosi - ZWIASTUN

2020-02-12 11:10 Ag
 M jak miłość, odcinek 1494: Wojtek nie będzie chciał znać własnej matki. Barbara usłyszy straszne słowa o Małgosi - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1494: Wojtek nie będzie chciał znać własnej matki. Barbara usłyszy straszne słowa o Małgosi - ZWIASTUN

W 1494 odcinku "M jak miłość" Wojtek (Feliks Matecki) dowie się, że jego prawdziwa mama Małgosia (Joanna Koroniewska) wysłała list do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i zagroziła, że zabierze jej dzieci. Chłopiec już od ponad sześciu lat nie widział matki, a jej miejsce w jego sercu zajęła właśnie Asia. Wiedziony dziwnym przeczuciem Wojtuś w 1494 odcinku "M jak miłość" zapewni Joasię, że ona jest jego jedyną mamą, innej nie chce znać. Jego wyznanie przypadkiem usłyszy Barbara (Teresa Lipowska), która czeka na powrót Małgosi do rodziny. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1494 - poniedziałek, 17.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Nawet jeśli Małgosia wróci do "M jak miłość", to na pewno nie będzie już matką Wojtka i Zosi (Julia Wróblewska). Wdowa po Tomku (Andrzej Młynarczyk) wychowuje dzieci Gosi i nic tego nie zmieni. Jednak w 1494 odcinku "M jak miłość" Joasia wciąż będzie umierała ze strachu, że pewnego dnia Chodakowska zjawi się w Polsce i odbierze jej rodzinę.

List, który rzekomo przysłała jej Małgosia nadal będzie spędzał Joasi sen z powiek. Dręczona myślą, że ziści się jej największy koszmar w 1494 odcinku "M jak miłość" ratunku poszuka u Mostowiaków w Grabinie, licząc zwłaszcza na wsparcie Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która zawsze jej pomagała w trudnych chwilach.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1494: Joasia dzięki Marysi pozna prawdę o liście Małgosi

Dzięki siostrze Małgosi w 1494 odcinku "M jak miłość" Joasia odzyska spokój. Pocieszy ją także rozmowa z Barbarą, która wielkiej miłości do zaginionej córki stanie po stronie właśnie przybranej matki swojego wnuka.
- Jesteś mądrą i dobrą mamą...- zapewni ją seniorka rodu Mostowiaków.

A Wojtek doda jeszcze, że innej mamy nie chce już mieć. - I jedyną! Te słowa wnuka sprawią jednak Barbarze dotkliwy ból.

Spotęguje go jeszcze kolejne wyznanie Wojtka w 1494 odcinku "M jak miłość", które późnym wieczorem podsłucha Barbara. Babcia akurat będzie wchodziła do kuchni kiedy mimowolnie stanie się świadkiem rozmowy Joasi z synem. Wojtuś zdradzi jej, że widział feralny list. ale to niczego nigdy nie zmieni.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1498: Leszek przeżyje tragiczny wypadek i oświadczy się Joasi w szpitalu

- Czułem, że coś się dzieje... I musiałem dowiedzieć się, o co chodzi! I chcę, żebyś wiedziała, że... to ty jesteś moją mamą i zawsze tak będzie... - powie z przekonaniem, a te słowa sprawią Barbarze ogromną przykrość. W 1494 odcinku "M jak miłość" zrozumie bowiem, że tylko ona czeka na powrót Małgosi do rodziny.

M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Najnowsze