M jak miłość, odcinek 1494: Joasia ucieknie do Grabiny. Dzięki Marysi pozna prawdę o liście Małgosi

2020-02-11 21:46 sz
M jak miłość, odcinek 1494: Joasia ucieknie do Grabiny. Dzięki Marysi pozna prawdę o liście Małgosi
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1494: Joasia ucieknie do Grabiny. Dzięki Marysi pozna prawdę o liście Małgosi

Czy Małgosia (Joanna Koroniewska) wróci do "M jak miłość" w 1494 odcinku? W "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) dostała od niej list! Matka Zosi (Julia Wróblewska) i Wojtka (Feliks Matecki) kategorycznie zażądała oddania jej dzieci. Przerażona Joasia z "M jak miłość" w 1494 odcinku ucieknie do Grabiny. Dzięki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) pozna prawdę o liście Małgosi. Co się wydarzy?

"M jak miłość" odcinek 1494 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Małgosia znowu pojawi się w "M jak miłość"? Joanna Koroniewska stale dementuje plotki o powrocie, więc o co tu chodzi? W 1494 odcinku świat Joasi runie w gruzach. Ostatnie tygodnie były dla niej wyjątkowo ciężkie. Rozstała się z Leszkiem (Sławek Uniatowski), którego pokochała całym sercem, a Nina (Agnieszka Judycka) dała jej nieźle popalić, prześladując ją na każdym kroku. To niestety nie koniec dramatu Chodakowskiej w "M jak miłość".

W 1494 odcinku Joasia nie będzie w stanie zapomnieć o liście, który w 1490 odcinku dostała od biologicznej matki Wojtusia i Zosi.

"Zabrałaś moje dzieci... Chcę odzyskać Wojtka i Zosię. Małgorzata Chodakowska" - przeczytała. Będzie przekonana, że wkrótce Małgosia faktycznie może odebrać jej dzieci, które przez wiele lat wychowywała jak własne. 

Z tego powodu Asia w "M jak miłość" wyjedzie do Grabiny razem z Wojtusiem. Spróbuje poszukać wsparcia wśród bliskich. O pomoc zwróci się do Marysi. Rogowska w 1494 odcinku okaże się nieocenionym wsparciem i rozjaśni sytuację. Spojrzy na list od swojej siostry i z całą pewnością potwierdzi, że to fałszywka!

W 1494 odcinku "M jak miłość" okaże się, że to nie Małgosia napisała list z pogróżkami. Marysia rozpozna to po stylu pisma. Joasia odetchnie z ulgą, jednak tylko na krótką chwilę. Kto w takim razie próbuje zburzyć jej spokój? Rogowska słusznie zauważy, że Chodakowska powinna zastanowić się, kto mógłby chcieć wyrządzić krzywdę jej rodzinie. Odpowiedź nasunie się sama... to Nina! Czy Joasia pozbędzie się niezrównoważonej wariatki ze swojego życia? ZOBACZ >>> M jak miłość, odcinek 1498: Leszek powie Joasi prawdę o liście od Małgosi. Ostrzeże ją przed Niną!

M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze