M jak miłość, odcinek 1490: Joasia dostanie list z groźbami od Małgosi. Wróci, żeby zabrać dzieci? - WIDEO

2020-02-03 20:44 Ag
M jak miłość, odcinek 1490: Joasia dostanie list z pogróżkami od Małgosi! Wróci, żeby zabrać dzieci? - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1490: Joasia dostanie list z pogróżkami od Małgosi! Wróci, żeby zabrać dzieci? - WIDEO

Małgosia wróci do "M jak miłość", ale zanim to nastąpi wyśle szokujący list do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)? W 1490 odcinku "M jak miłość" Joasię sparaliżuje strach kiedy otworzy kopertę z kartką podpisaną "Małgorzata Chodakowska". W pierwszej chwili nie uwierzy, że prawdziwa matka Wojtka (Feliks Matecki) wraca do Polski. Ale potem przeczyta groźby Gosi, która uprzedzi ją, że chce odzyskać swoje dzieci. Zobaczcie sceny z 1490 odcinka "M jak miłość", które wyjaśnią kto stoi za listem od Małgosi!

"M jak miłość" odcinek 1490 - poniedziałek, 3.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Małgosi do "M jak miłość" byłby prawdziwym wstrząsem nie tylko dla Joasi, ale przede wszystkim dla Wojtusia i Mostowiaków. Już od prawie siedmiu lat nie widzieli Gosi, a od dłuższego czasu nie wiedzą nawet co się z nią dzieje. Po ucieczce ze szpitala psychiatrycznego w USA Małgosia zerwała bowiem kontakt z rodziną.

W 1490 odcinku "M jak miłość" Joasia dostanie przerażający list od Małgorzaty Chodakowskiej. Była żona jej zmarłego męża Tomka (Andrzej Młynarczyk) oskarży ją, że odebrała jej dzieci. Zapowiedziała, że chce odzyskać Wojtka i dorosłą już Zosię (Julia Wróblewska), którą adoptowała z Tomkiem!

Patrz też: M jak miłość. Małgosia wróci z USA z inną twarzą! Joanna Koroniewska już nie zagra. Kto ją zastąpi?

Za groźbami Małgosi w liście do Joasi w 1490 odcinku "M jak miłość" będzie stała Nina (Agnieszka Judycka). To ona wynajmie detektywa, by poznać przeszłość Chodowskiej. Aż wreszcie zada jej ostateczny cios, żeby Joasia cierpiała tak samo jak ona po stracie dziecka.

Nina napisze list w imieniu Małgosi, jako część większego planu zemsty na rywalce, która odebrała jej Leszka (Sławek Uniatowski) i szanse na szczęście. Ale w 1490 odcinku "M jak miłość" Joasia nie będzie miała o tym pojęcia. Uwierzy, że Małgosia chce wrócić i zabrać jej rodzinę.

- Asia na pewno jest w szoku. Sama nie wie czy w to wierzyć, czy nie, że to Małgosia. Na pewno się bardzo boi, bo przyzwyczaiła się do swojego życia, pokochała dzieci, którymi się zajmuje i nie wyobraża sobie, żeby nagle to się mogło zmienić... - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach serialu M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość. Joasia będzie potwornie cierpiała. Kurdej-Szatan mocno o odejściu z serialu!

M jak miłość. Małgosia (Joanna Koroniewska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Małgosia (Joanna Koroniewska)
M jak miłość odc. 1490. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1490. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, odc. 1490. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1490. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość, odc. 1490. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1490. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1490. List Małgosi do Joasi
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1490. List Małgosi do Joasi
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze