M jak miłość, odcinek 1490: Zemsta Niny na Joasi. Oskarży ją o śmierć dziecka

2020-01-27 10:28 jkk
 M jak miłość, odcinek 1490: Zemsta Niny na Joasi. Oskarży ją o śmierć dziecka
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1490: Zemsta Niny na Joasi. Oskarży ją o śmierć dziecka

W 1490 odcinku "M jak miłość" Nina (Agnieszka Judycka) naprawdę dokona zemsty na Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)! Zobaczymy, jak ogarnięta obsesją po stracie dziecka Nina przestanie rozumować normalnie... O wszystkie nieszczęścia, a zwłaszcza o śmierć dziecka odrzucona kochanka Leszka (Sławek Uniatowski) oskarży Joasię! Czy odbierze jej wszystko co kocha? A może jednak ktoś zdoła przerwać ten łańcuch nieszczęść w 1490 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1490 - poniedziałek, 3.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- Małgorzata Chodakowska., matka Wojtka... - Nina poukłada sobie w głowie zemstę w 1490 odcinku "M jak miłość". Jak do tego dojdzie?

W 1490 odcinku "M jak miłość" Nina spotka się z detektywem, który prześledził na jej zlecenie życie Joasi i jej rodziny. W ten sposób dotrze do danych Małgorzaty, biologicznej mamy Wojtusia (Feliks Matecki) i Zosi (Julia Wróblewska). 

- Chcę, żebyś cierpiała tak samo jak ja... - usłyszy Joasia przez telefon od Niny. I faktycznie, wygląda na to, że Nina byłej ukochanej Leszka nie tylko nie odpuści, ale zniszczy jej rodzinę!

W 1490 odcinku "M jak miłość" Joasia dostanie list od Gosi z groźbą, że matka dzieci wraca do Polski. Chodakowska przerazi się, że Małgosia wkroczy do jej życia i zabierze jej wszystko, co kocha nad życie!

Czytaj też: Gwiazda M jak miłość ciężko chora. Przez wiele lat cierpiała w milczeniu. Teraz Judycka wyznaje całą prawdę - WIDEO

I tak w 1490 odcinku "M jak miłość" Nina może być bardzo bliska realizacji planu strasznej zemsty: rozbita rodzina, strata dzieci, dramat, łzy... Tego właśnie będzie chciała Nina dla Joasi. Czy Nina już nie będzie w stanie pojmować prawdy o tym co się wydarzyło?

Wyglada na to, że niestety tak... - Nina nie radzi sobie ze swoimi emocjami. To jest bardzo ciemny moment, jej życie straciło sens - mówi o Ninie w "M jak miłość, grająca ją Agnieszka Judycka w "Kulisach M jak miłość". - Ja jestem ofiarą, inni są winni. To jest ten błędny krąg myśli, który napędza cały czas w sobie Nina. I które doprowadza ją do coraz gorszych posunięć...Pomimo tego, że Nina ma poczucie braku sensu życia, Nina chce żeby ja odratowali. Jest to jakieś desperackie wołanie o pomoc... Ale też manipulacja, niestety. Nina wciąż spada i sama boje się, jak to się może skończyć - dodaje.

W 1490 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak sprytny plan zemsty ukartowała Nina. Najpierw przy pomocy detektywa ustali, że Joasia wychowuje dzieci zmarłego męża Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), a potem będzie miała już "Z górki"... Czy Nina ściągnie Małgosię z USA?

Najnowsze